Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
A nežárlil by Doktor?

Hmmm, co takhle Derpass? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Dumbass P. Derpovič Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Deti se sestrenici ... boze. Incest nevedu.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
No tak...sestřenice jsou v ČR legální Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian, prosím ťa... Toto nie je Shelbyville Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Ale má to k němu někdy docela blízko. Akorát tu chybí Ponyvillský jouda co přišel na ten tuná povolené hazard.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Luxusnejšie spravené firemné video som ešte nevidel Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
No nevím, nevím, toto video mě pouze přesvědčilo o tom, že do mekáče nikdy jít pracovat nechci Rainbowlaugh
Odpovědět


Ze začátku mě pobavil, ale pak mi ho bylo líto. Chudák si myslí, že je opravdu tak dobrý, protože lidí mu to pořád říkají. Rainbowdetermined2
PNN = Pony nurse Nessie Twilightblush
Odpovědět
Skvělé herectví, přirozené dialogy, sympatické postavy, scény které napsal sám život... To vše zachyceno profesionální kamerou a podkresleno jemnou a nevtíravou zvukovou kulisou? Co chtít víc.

Jen je trochu škoda, že se režisér nechal trochu moc unést leskem akčních scén (zapomenutá okurka, efektní střih na šklebícího se trenéra, když Katka plcla hořčici ke kraji) a trochu pozapomenul dodat některým postavám větší hloubku.
Takhle je sice divák přikován k sedačce v očekávání, jak se postavy poperou s epickým závěrečným čepováním cocacoly, ale nestačí se s postavami více sžít a sdílet jejich radosti a strasti.

Závěrečné předávání žluté jmenovky patřilo k těm nejdojemnějším scénám, jaké jsem viděl a může se směle postavit bok po boku všem legendárním scénám ve kterých starý mistr po mnohých útrapách a třech sequelech konečně předává svému žákovi tajemstí vesmíru, která celý život střežil.

Jediným negativem je délka snímku. Chápu, že delší provedení by asi slabší povahy nesnesly, ale náročný divák potřebuje čas, aby plně vstřebal všechna hluboká poselství filmu a dešifroval umně skrytý režisérův odkaz.

Nicméně stále ještě můžeme doufat, že tvůrčí tým nezanevře na své věrné fanoušky a dopřeje nám pokračování. Moc by mě zajímalo, jestli se Katka tvrdým výcvikem propracuje z obyčejného padawana až k červené jmenovce trenéra.

Za mě 9/10
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)