Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Praví drsňáci si nevytírají zadek ničím...
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Like a bus!






Odpovědět
Mě ohromil můj včerejší maturák Twilightsmile
Odpovědět
Chudinka KAROSA Twilightoops

Jinak :

Odpovědět
Spíš Karosa: You underestimate my power!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Když mi při průjezdu šalinou kolem Dolní oblasti Vítkovic začala hrát v MP3 epická hudba.
Pak doslova šedý sníh, který padal z nebe.
A že chtějí, aby jediný slušný spoj na Martinov jezdil kdoví kudyma...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Mě tohle retardované video pobavilo natolik, že jsem k němu udělal i text Rainbowlaugh



Lyric: ajhi gagagagaga gamadidimama farfaryh ajhi gagagagaga umbaumama uhaha dadada BON TON amdan tan umbaumama urangarang Uauaua dididibudy uuuu bedyyyy HAHA boodiboo budybudabudy tadatadatada hmmmmmm pigipigipigi hmmmm mmmm hmmm bagabagabagabagabagarang uaeu bagabagabagarang uhmmm mmm bagabaga uooooooo ...... BAGARANG uaaaa tidididi bebebebediiii uii iiiiii tididitidi hehe bagarangbagarang bagahm uuuahahaha bagarangbagarang ... Hm *END*
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Asociací mě napadlo tohle
Odpovědět
Jo a ještě
[Obrázek: 59579_292913530830425_1130782697_n.jpg]

[Obrázek: scot.jpg]

[Obrázek: 150618_496777930373311_1194135614_n.png]

[Obrázek: 734922_4342881177183_416843580_n.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)