Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
[Obrázek: just-youtube_o_1081192.jpg]
Odpovědět
Jedna z nejlepších reklam co jsem kdy viděl:

http://www.youtube.com/watch?v=snKbU5r0pBo

Pinkiesmile
Get rich or die trying.

Odpovědět
Tak u toho LoLka...Já jsem málem umřel
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Mr.Desolator: ten driftující bus je luxusní Rainbowlaugh Z toho musim udělat gif.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Tři roky staré, ale co..

Lepší příklad historie asi nenajdete Pinkiesmile
(Star Wars taky ujdou.. hlavně se nedívejte na jejich My Little Pony.. upps.. to jsem asi neměl říkat.. hledejte jen na vlastní nebezpečí! není to pro děti a slabší povahy....)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Náhodou poníci apokalypsy jsou fajn Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Poníci apokalypsy nejsou to nejhorší, co tam jako parodie na poníky bohužel je.. Twilightoops (asi bych na to neměl upozorňovat.. ale co... když neodoláte, tak se poblijete a dáte si příště majzla)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
tak jsem asi viděl všechno co na youtube je... meh, daly by se z toho udělat i lepší věci.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tohle mě dostalo
[Obrázek: princess_coronation_predictions_by_docwario-d5smfge.jpg]
Odpovědět
To by byl nečekaný zvrat Rainbowlaugh hmmm mohlo by to trefit ten Twilin žabí pomeranč
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)