Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Dumbásku, já to znám takhle:

[Obrázek: h4A924FD6]
Odpovědět
Trapnost puberty v 7 sekundách Rainbowlaugh



I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
S tímhle jménem by do ČR rozhodně neměl jezdit Rainbowlaugh

Kód:
http://in.linkedin.com/pub/sushil-kundu/55/9a9/a12
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
There is still a hope Rainbowlaugh


Přiložené soubory Miniatury
   
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hezké Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(31.01.2013, 02:39)pidi Napsal(a): Mám šílenou potřebu plesknout tohle na Rouming... ...ale slíbil jsem že to neudělám AJ lie
[Obrázek: 1314093782433.jpg]

ja by som to tam dal... keby mi nezablokovali postovanie obrazkov za to ze som tam daval vela ponies Rainbowlaugh
Odpovědět
deadmau5ovo triko s fshy Rainbowlaugh
welcome to the herd Rainbowlaugh

(file byl moc velkej :c )
ale jde to vygooglit
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
(02.02.2013, 10:36)Piccolo Napsal(a): keby mi nezablokovali postovanie obrazkov za to ze som tam daval vela ponies Rainbowlaugh

To si admin robí srandu? Politických nezmyslov a prízemného humoru (Marty a spol.) koľko nechceš, no poníky vadia. Aj ti niečo napísal?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
to bolo akurad pred mesiacom ci tak ked sa tam s ponikmi roztrhlo vrece... som tam dal par veci... par veci do gifniku....
nope nic nenapisal... zrazu jedneho dna mi nesli automaticky davat obraky... jedine cez schvalovanie... ale co som cital na fore tak to bolo hromadne pre viacerych co postovali
ale tak je to jeho stranka... nech si tam nechava co chce... mne je to suma fuk Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: