Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Blbý Hasbro. Přitom show writeři uż to dávno nepíšou pro malý holky
K EqG, nebojim se ani tak tý humanizace, jako toho "pro starší holky" To bude zas kravina, na MLP je skvělý, jak je to "pro maly"
Odpovědět
Já prostě nechci vážnější MLP. To pak ztratí veškerý kouzlo, který FiM má. Chci relax, L&T, kvalitní příběhy a poníky. Už vidím bronies, jak sou natěšeni na MLP barbíny. Pravé od Hasbra. Postavy pro holčičky, příběh pro dospělý. Dafuq? Taky máte pocit, že to nejde moc dohromady?
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Why Hasbro why? Fluttercry Fluttercry
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
To vůbec nejde dohromady, proto se to jmenuje My Little PONY, lunadammit! Raritydespair
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
oh, come on... To jsem tu vazne jedinej, co se na humanized poniky ve spinoffu tesi? Vazne to nemusi byt tak spatny. Ten obrazek z prvniho prispevku, ok, ten je desnej, ale evidentne fake...ale treba tohle
[Obrázek: wallpaper_my_little_pony_friendship_magi...5ddohb.png]
bych si nechal libit Pinkiesmile
A film s temnejsi atmosferou? proc ne, kdyz to bude propadak, tak na nej zapomeneme a alespon nam nijak nenarusi hlavni serial Rainbowlaugh
A nadavani "Hasbro nema rado Bronies, vubec si nas nevsima, bla bla..." uz mam taky plny zuby, uz jen proto, ze takhle nejvic kricej ty, co u moc evidentnich narazek na bronies a fanservice typu navrat trixie a discorda nadavali, ze se nam hasbro snazi zalibit az moc, a ze uz to neni takovej bezstarostnej serial, takze....co vlastne chceme?
Ackoli je to genialni, porad je to hlavne reklama, diky ktere se maji prodavat hracky. A garantuju vam, ze my jako bronies hasbro fakt nesponzorujeme. Tech par Blindbagu je nevytrhne a merch typu pony tricka a custom plushies nedela hasbro...
Oproti tomu male holcicky a jejich rodice si nekupuji jen hracky (figurky, zamky, whatever), ale i licencni obleceni a treba skolni potreby, ze kterych hasbro naopak prijmy ma a to nezanedbatelne.
Takze bych si radsi moc nevyskakoval, byl rad, ze na nas mnohem vic neslapou kvuli nelegalnimu sdileni epizod a fantvorbe (jasne, fighting is magic potopili, tim me nastvali taky, zas si nemyslete, ze je podporuju ve vsem, co provedou) a kdyz poslou serial do kytek, tak holt zustane alespon subkultura...nebo nezustane?
Pak je na kazdym z nas zeptat se, jestli jsme bronies opravdu jenom kvuli serialu. Za sebe ale rikam tohle
[Obrázek: images?q=tbn:ANd9GcTnAm3EnRumbAVwcMopWFU...3NIvSeCqpA]

tak...to jsem se zase rozepsal, klidne kamenujte Rainbowlaugh
Odpovědět
Neříkej fake, dokud nepřeskočiš. :/
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Ale pořád je to My little (freakin') PONY!!! A má to svúj styl animace. Anime - pro mě propadák...
Odpovědět
ono dost záleží jaký anime...
Odpovědět
TheKubajs: Ne, příliš to zjednodušuješ. Tvůrci seriálu dělají (podle některých) příliš moc fan service, mezitím Hasbro kurví značku. To jsou dvě velice oddělené a konfliktní skupiny. Jedna je s bronies v těsném kontaktu (doslova pohlavním, modří vědí), druhá jim sere na hlavu. Trixieshiftright
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
[Obrázek: it_s_not_my_fault__by_texasuberalles-d5utt97.jpg]
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)