Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
(28.02.2013, 00:26)turboviking Napsal(a): Jestli to myslí vážně tak z toho asi zcvoknu - to znamená přijít o rozum, zbláznit se, zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý - ZBLBNOUT !

OT : jacku , po kolikáté už si v té smyčce? Rainbowlaugh
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
Refly: Ano, lepší, ale teď ta diskuse tady zase smrdí Twilightsmile
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
to Tom8811: Teal'c to počítal a od je to prý už nějakých 12 smyček Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Nu což, horší než ostatní seriály stejného rázu to nebude. Uvidíme...třeba...se to...povede? Pinkiesad2
Odpovědět
[Obrázek: 140ar2o.png]
takhle nebarevný by to bylo asi nejpřijatelnější podle mě. To ovšem nic nemění na tom, že bych se tomu obloukem vyhnul...
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
(27.02.2013, 23:58)Sissi Napsal(a): Monster High

Tak jsem si to schválně vygooglil a to jsem asi neměl. Něco mi říká, že to „High“ nebude znamenat střední/výšku.
Odpovědět
Má to znamenat střední, ale je pravda že intoxikace hodně napomáhá ke stravitelnosti toho seriálu
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Twle taky sem si to googlil a úplně první co jsem našel???
Ponifikováno Rainbowlaugh
[Obrázek: monster_high_ponies_by_flippykat-d4d24k4.png]
Rozhodně jsem radši když se kreslený lidi mění na poníky, než poníci na lidi Applejackunsure
Odpovědět
Pony High : )
Odpovědět
Na "Pony High" tu máme Geeshtu Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)