Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
No.... když poník může být člověkem, tak proč né i drak?
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Tak nějak. Příjde mi to, jakoby tu postavu degradovali na pouhého "companiona". Takové "nejsi tak důležitý, abys byl taky člověk".
Mě to naštvalo. Protože mám Spika ráda a vím, že ve FiM jako "companion" brán není. Spoustě bronies to bude jedno, bo ho berou jako zbytečnou postavu a spíš budou řešit background ponies, ale mě to naštvalo...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Inu je pravda,že je asi od nich nemilé,že ze Spikea udělali psa a né člověka,ale mně to tak přijde lepší.Navíc se to k němu v tom světě hodí.On taky v Equestrii byl jiný než mane6..byl drakem a oni poníkem a proto je i jiný v humanizovaném světě Ajsmug
Odpovědět
To chápu. Ale stejně to nemění to, že jsem naštvaná Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azul (mohu ti tak říkat?), to zcela chápu,všimla jsem si,že máš dost v oblibě Spikey wikeyho,ty bys asi šílela radostí,kdyby byl humanized,co? Rainbowlaugh
Odpovědět
Jak sviňa, ale to by musel vypadat takhle, hihi Pinkiehappy

[Obrázek: superhero_spike_by_milkydayy-d4rg5z0.png]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
V tom případě chci vidět jaký by byl čokl z toho draka co FS vykopla z jeskyně. Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Tak tenhle "spike" je pekne nechutny Rainbowlaugh Radeji at je pes nez takovy... Fesak Twilightblush Nicmene, chtel jsem se zeptat.. Je tu 75 stranek a projizdet to cele nechcu, odpoved nikoho nezabije, ze jo Twilightblush Jak to s tim filmem/serialem EG vubec je? Vyslo to/nevyslo, bezi to/nikdy nebude Rainbowlaugh Jsem ztracen a hledat to bych zestarnul, dekuji dobrakovi, ktery odpovi, Ponici s Vami Pinkiehappy
Fun always makes your life better Pinkiehappy
Odpovědět
Azul: tak to asi zůstane jen v tvých představách ;D (je nějak moc svalnatej,ne?)
Tatarka: vyjde to v sprnu.. 16 (asi) nějak tak..a jak sis všiml,teprv běžet bude Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak přiznávám, že tenhle obrázek je moje "guilty pleasure" Rainbowlaugh na druhou stranu dobře, že je pes. Jednak mě rozesmálo, co napsal Bluro a jednak mám jakous takous jistotu, že nebude randit. Což v tuhle chvíli třeba fanoušci Twi říct nemohou Raritywink
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)