Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Myslíš si že jako zakrslej člověk by byl lepší ?
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Upřímně...ano..přece-jen poníci ve show mají své mazlíčky, dokonce vidíme i kočku..takže tam pes asi bude..myslím že tam i byl..nevěřím že Spike je domácí mazlíček. To je Owl. To už je věc názoru, ale co by bylo lepší. Ted jde o to jak to tam daj, jak napíší script pro čokla Spika, možná to udělaj dobře, uvidíme. Jak já vím i ze nejšilenějších plánů mohou vznikat diamanty. Rainbowwild
The name's Tuxedo...Pinkamena Tuxedo...
Odpovědět
Ono Spike v seriáli stále behal Rarity za zadkom (crush je crush), no v EqG tú jeho "poslušnosť" zrejme dotiahli do extrémnej absurdity Twilightsmile Síce by som tiež privítal normálnu humanizovanú verziu Spika, no keď chceli mať kompetentní drakopsa, majú drakopsa.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
no, ale nezdá se že by to vyslali v českých kinech,takže nám nezbydenež rebelovat a stáhnout si to v origoši a třeba někde splašit titulky...nebo je vlastními silami můžeme vyrobit (měz toho vynechte-neumím dělat titulky a neumím anglicky Rainbowlaugh Rainbowwild )
I have something from every pony...

I love books
I am crazy and i love fun
I am rude and I tell what I mean
I am hypersensitive
I like apples
I love animals, and I have rabbit

And I don't know to speak english

Pinkie is the best...Pinkiehappy
Odpovědět
Ono se lehce řekne, že si to stáhneme. Ale toho 16.6. to vychází pouze do kin. Tudíž by to musel někdo natočit v kině. Na DVD a Blu-ray to vychází až 8.srpna, tudíž na koukatelnou kvalitu ke stažení si budeme muset počkat skoro další dva měsíce Twilightsmile

zdroj
Meow?
Odpovědět
Nebo si pořídíme vlastní kino
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jak bych to řekl....jako syn školnice a školníka vím kdy naši budou na dovolené a škola bude prázdná Pinkiesmile a promítačky tam jsou ale nic jsem neřekl. Pinkiesmile
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
SLYŠTE SLYŠTĚ !!! Na vědomost se dává ,že Rwak pořádá sraz buhvikde kde se bude promíte Equestria girls to bude prd*l.
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Nahodou, umim si takovou akci predstavit, mohla by to byt sranda Rainbowlaugh
Fun always makes your life better Pinkiehappy
Odpovědět
No jo, ale kdyby byl spike humanized, bylo by mu kolik... 11? To by asi na střední škole být nemohl. Rainbowhuh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)