Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Názor, když jsem viděl trailer, byl asi takovýhle:
[Obrázek: ICi46sL.png?1?1311]
Ale pomalu se mi to začíná líbit, a to i přesto, že nejsem fanoušek "zlidštěných poníků". Já můžu jen doufat, že budou co nejdříve titulky, abych se na to mohl podívat a posoudit.
Odpovědět
(19.06.2013, 21:37)wolfrin Napsal(a): Co si myslíte, že budou [spoiler: Canterlot Wondercolts], Fotbalové mužstvo? Maybe...
btw. Písničky se musí stále poslouchat dokola, jsou prostě nakažlivé Twilightsmile
[spoiler: S tim kino-ripem bude docela problém, protože nikdo to celý nezkusil natočit, jediný, co jsem našel je 13-ti minutový spoiler, který je ke konci, pokud nevidíte něco od začátku, tak se u konce ztratíte nebo nevíte, co se dělo.]

Canterlot Wondercolts je myslím školní(?) kapela
V tomhle světě je málo lidí,kteří jsou originální
Odpovědět
(23.06.2013, 15:20)Lol Napsal(a):
(19.06.2013, 21:37)wolfrin Napsal(a): Co si myslíte, že budou [spoiler: Canterlot Wondercolts], Fotbalové mužstvo? Maybe...
btw. Písničky se musí stále poslouchat dokola, jsou prostě nakažlivé Twilightsmile
[spoiler: S tim kino-ripem bude docela problém, protože nikdo to celý nezkusil natočit, jediný, co jsem našel je 13-ti minutový spoiler, který je ke konci, pokud nevidíte něco od začátku, tak se u konce ztratíte nebo nevíte, co se dělo.]

Canterlot Wondercolts je myslím školní(?) kapela

teď už jsem zjistil, že se Canterlot wondercolts jmenuje ta škola
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Spíš než jako kvalitní film mi EqG přijde jako sled vtipnejch odkazů na seriál, pomrkávání po bronies a skvělejch písniček.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(23.06.2013, 15:24)Xeelee Napsal(a): Spíš než jako kvalitní film mi EqG přijde jako sled vtipnejch odkazů na seriál, pomrkávání po bronies a skvělejch písniček.

asi tak, když jsem viděl ten 1/2 plátnový EG, tak mě to spíš připadalo zábavné a docela chudý děj, přišla do světa lidí a už byla za chvíli pryč
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
A co jste čekali od toho filmu? Prostě reklama na ty hračky nic víc...
V tomhle světě je málo lidí,kteří jsou originální
Odpovědět
(23.06.2013, 12:15)damixk Napsal(a): Ano postuji to sem pořád, ale lepší kvalita a DERPY na
to neni derpy skôr je to dinky Ajsmug
Sunshine sunshine,Ladybugs awake,Clap your hooves and do a little shake!
Odpovědět
9/10 Ajsmug
+Hromada odkazov na brony komunitu (Ako inak DHX nás proste miluje Heart )
+Rainbow Dash Rainbowkiss (to viac menej patrí aj ktomu prvému...)
+Pesničky
+GaP Trixie loves her automat food
+Často ukazovana Vinyl Scratch
+Principal Celestia to som sa rehotal jak blázon Rainbowlaugh Rainbowlaugh
+Pinkie úplne rozj....a 4th stenu na oboch svetov !!!
+Proste hromada vtipov a skvelých nápadov

-Ship Twi x Fr sentry. Niesom twifag ani nič také ale... nejak mi to nesedí k Twi. A celkovo ten "vztah" bol viacmenej zbytočný. Oveľa zaujimavejšie a vtipnejšie by bolo podľa mna sledovať zaľúbeny Rarity a žiarlivého Spika Pinkiehappy
-Myslím 3 ? asi tretia pesnička bolo oproti ostatným o dosť slabšia a tá montage s prezliekaním a maľovaním... no...

Skusim ešte poobzerať po ešte lepšom ripe, ten čo som stiahol a pozrel práve dávam na YT. Oproti predošlému je už vidieť celé plátno ale chýba tam asi 20-30 sekund z druhej polovice filmu no v pohode sa da pozerať.
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
(23.06.2013, 15:42)Apple Juice Napsal(a):
(23.06.2013, 12:15)damixk Napsal(a): Ano postuji to sem pořád, ale lepší kvalita a DERPY na 0:55

to neni derpy skôr je to dinky Ajsmug

Šilhá.

EDIT: Citovaný obrázky a videa se dávaj do spoilerů.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Ešte musím povedať, že ma dostalo Fluttershy-ne "yay" Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)