Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
@Jeryk: Bacha, high school není vysoká, ale střední. Některé termíny jsou napříč jazyky nekonzistentní a tohle je jeden z nich. Vysoká škola je college/university.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
Nečekal jsem to, ale je to SUPER! Předávkovalo mě to endorfinem, jen nevím jestli kvůli svému obsahu nebo proto, že jsem měl prostě nedostatek poníků v krvi Rainbowlaugh
Animace: 9/10
Voiceacting: 10/10
Příběh: 8/10 (Občas moc jednoduchý/rychlý, poslední "souboj" se snažil být až moc "scary")
Písničky: 9/10 (Neměli by se snažit remixovat vlastní songy, nejde jim to - viz intro song. Jinak amazing ajko vždy)

Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Odpoledne jsem měl taky tu čest se podívat na EqG

A musím uznat, že se mi to velmi líbilo. Pinkiesmile
Měl jsem krapet obavy, jak to do do sebe zapadne a ejhle. Ono to do sebe velmi dobře zapadlo.Twilightsmile

Zapadlo to právě tím, jak se začínalo poníkama, probíhalo to v human podobě a končilo opět poníkama a tak se to vlastně napojilo zpět do MLP kolejí a pojede to v S4 dál, což jsem ocenil. Pinkiesmile

Velmi mě pobavila Twili s jejími křídly v posteli s následným Poof a stan byl na světě. Což dokazuje, že těch pár dní co je má, je málo na zvyknutí.Twilightblush
Bavilo mě poznávat tváře poníků v tomto paralelním světě a to samé Canterlot, jako škola.
Když začala jedna písnička v té jídelně, tak mi normálně naskočil mráz na zádech.
Byl jsem rád za to, že Twili dokázala i v tom "našem" světě, znovu utvořit takové přátelství, které ve výsledku mělo účinek Elementů Harmonie. (Jak začala vyslovovat jednotlivé elementy s následnou proměnou holek, měl jsem druhé mrazení )
No a samozřejmě Twilight, která se zakoukala do toho kluka, který v Equestrii je tím zlatým hřebcem. Že začíná poznávat lásku.
A já jí to přeji. Přál bych si, aby pak v Season 4 měla oči i pro něj. Pro Flashe Twilightsmile

Po tom shlédnutí jsem nabyl dojmu, že EqG k MLP patří a tento mezičlánek tak nějak svým způsobem okořenil MLP a těším se ještě víc na další setkání s poníkama v S4 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Tady máte další verzi:
http://www.radiobrony.fr/tmp/eqg.mp4
Odpovědět
Schválně, kdo všechno si jí všiml? A ano, pročítám tuto diskuzi dlouho, a v tomto okamžiku nebyla zmíněná. Našel jí jeden můj kamarád, sama bych si jí bez HD verze asi nevšimla Pinkiehappy
[Obrázek: 1012638_665927413422490_848362219_n.jpg]
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
Em, kdo to je?
Na mobilu se to nezaostřuje.
Odpovědět
[spoiler: Derpy]
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
Jo tak ta tady už zmíněná byla.
A prosím necitovat předchozí příspěvky. Je to proti pravidlům.
Odpovědět
Byla, dole u stolů... Ale tady vzadu ne Twilightsmile
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
Edit: jo v tomto okamžiku, tak to asi zmíněná nebyla Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)