Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Zhlédnuto. Sice s menším opožděním, ale je to. Na to jak to vypadalo to dopadlo na výbornou, dále je tam spousta dobrých písniček, odkazy na seriál a jiné.
Ale stejně se nemůžu zbavit pojmu že se na konci mění v Power rengers. Rainbowlaugh
PS: Omluvte případné chyby v textu
Odpovědět
Já to vzhédl asi 3x a cpu to někomu? Rainbowhuh (až teď) Sice ve filmu je jednoduchá angličtina, ale všemu jsem bohužel nerozuměl, takže nechci uzavírat některé názory.
Chci už titulky Unsuresweetie
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
(08.07.2013, 21:31)ufof Napsal(a): Ale stejně se nemůžu zbavit pojmu že se na konci mění v Power rengers. Rainbowlaugh

Pusť si někdy W.I.T.C.H. a budeš vědět, odkud si to půjčili Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
wolfrin: Dělám na tom.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
Na FF13 se to nepouštělo, kde bych EQG sehnal nebo ukrad?
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
(09.07.2013, 12:18)kotja Napsal(a): Na FF13 se to nepouštělo, kde bych EQG sehnal nebo ukrad?

Youtube, torrenty, uložto... samozřejmě bez titulků
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Jak je možný, že za jeden den dokáže Hasbro zablokovat většinu filmů Eq girl na You tube?!? Twilightangry2

Neví někdo o fungujícím odkazu? Viděla jsem film už 4x, Pinkiehappy ale včera a dnes je zablokovaný. Pinkiegasp
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
http://www.radiobrony.fr/tmp/eqg.mp4

Zkuste tohle Twilightsmile
Odpovědět
(09.07.2013, 12:43)Shadow light Napsal(a): Jak je možný, že za jeden den dokáže Hasbro zablokovat většinu filmů Eq girl na You tube?!? Twilightangry2

Neví někdo o fungujícím odkazu? Viděla jsem film už 4x, Pinkiehappy ale včera a dnes je zablokovaný. Pinkiegasp

Říká se tomu porušení autorských práv. Což je i v našem zákoníku specifikováno jako trestný čin. Amerika má v tomhle "předpisy" ještě ostřejší než ČR, protože my máme tu kouzelnou kličku "pro vlastní potřebu".
Jakékoli šíření dál (tedy i upload na YT) je ale již trestné (i u nás).
A nemusí to blokovat Hasbro. V Americe na dodržování autorských práv dohlíží více společností, obzvláště na stránkách jako je Youtube.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Nahrání camripu filmu na YT není pro vlastní potřebu. Jde o jasný porušení zákona v USA i u nás a YT má určitě jako další internetová úložiště obsahu povinnost odhalit totožnost uplodera. Po tom nejspíš budou majitelé práv vymáhat z prstu vycucanou úhradu způsobenejch škod. Nebuďte blbci a nic takovýho prosím vás nikdy nedělejte. Nahrání a sdílení obsahu chráněnýho autorskými právy je trestný všude.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)