Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
(29.07.2013, 20:54)Fígl Napsal(a): Nechci vám nějak kazit radost, ale český a německý Nickelodeon nemá shodný program.
TV - program, který odpovídá český verzi Nicku najdete na techto stránkách (skontrováno s programem na webu české verze)
TV - programy

Takže, jestli se něčeho dočkáme, tak německého znění.
Stále nám nezbývá doufat, že jako první to nebude vysílat Minimax a tím pádem dabing a překlad studio Bar.

a z toho satcentru bych nevěřil, protože nikdo neví program dál než na 2 týdny, to je jako na tom německým Nicku, over 9000 stránek s programem který byly min na měsíc dopředu nemají stejný program jako off nick.de, třeba takový EQG mají v programu jen Nickeledeon.DE, tím chci říct... ti co mají program daleko dopředu, tak ty jsou skládaný z toho co bylo v ten den před několika týdny, teda většinou
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Wolfrin někdo to tu psal 17.8. v 17.00 na českym nicku ..Tak sem si našel českej nick a nastavil do předu mezi top kanály Twilightblush
a tajně doufám že to bude. A pokud to budou visílat na německym, tak je velká šance že to daj i CZ na ten českej.

Co se týče negativních kritik, tak já je všechny respektuju. Ten film se mi mooooc líbil (až na jeden detajl) , ale byli v něm chyby .. Holt čím větší očekávání tím větší zklamání.
Odpovědět
To je jako bába jednou povídala Twilightsmile nevíš, kolik je na tom pravdy
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Co je na tom pravdy ? Twilightsmile Nevim, já věřim v tu pravděpodobnost.Twilightblush
Odpovědět
Já věřím v pravděpodobnost, že to dají pořádnému studiu.
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
(29.07.2013, 22:47)Dragonalicorn Napsal(a): Wolfrin někdo to tu psal 17.8. v 17.00 na českym nicku ..Tak sem si našel českej nick a nastavil do předu mezi top kanály Twilightblush
a tajně doufám že to bude. A pokud to budou visílat na německym, tak je velká šance že to daj i CZ na ten českej.

Co se týče negativních kritik, tak já je všechny respektuju. Ten film se mi mooooc líbil (až na jeden detajl) , ale byli v něm chyby .. Holt čím větší očekávání tím větší zklamání.

Ten někdo kdo to tady napsal, byl Dragonalicorn
(23.07.2013, 18:03)Dragonalicorn Napsal(a): 17. Srpna by měla být na Nicku česky dabovaná verze. Jestli tě to potěší? Twilightblush

Asi takhle, dokud to neuvidím černý na bílým tak o tom budu pochybovat. Už jenom proto, že na německým Nicku bězel FiM, ale na českým né.
Řekl bych všechno závísí na vysílacích právech pro území ČR. Takže doufám s váma, že to dostal český Nick. Ale jak jsem psál, dokud to nebude někde oficiálně zvěřejnené, že se to bude vysílat, tak neuvěřím.
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný.
No není snad skvěle být odlišný.
Na paměti měj a na posměch nedej,
že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele.
Pravé přátelství své kouzlo má
a o něm by Twilight mohla vyprávět.
Odpovědět
Konečně jsem se odvážil se na to podívat.. No, námět je podobný jako většina dvojdílů v seriálu.. Je jasný, proč to tam ale nedali - nehodí se to. Ten skutečnej svět mi moc skutečnej nepřipadal(ale to bych asi neměl hodnotit). Ale i tak mě to bavilo, hlavně jsem se nenudil a nebylo to tak špatný, jak jsem to čekal po zhlédnutí traileru, 4* z 5*.
Odpovědět
Fígl Napsal(a): Asi takhle, dokud to neuvidím černý na bílým tak o tom budu pochybovat. Už jenom proto, že na německým Nicku bězel FiM, ale na českým né.

No jo, ale kanály se pořádně rozjíždějí až po přidání mezi satelity a jelikož běží va skylinku(17.7.) v HD balíčku, tak jim to něco i hodí. A s tím černým na bílým, to by byl i problém, i kdyby to bylo víc officiálnější, tak bych tomu nevěřil, protože off stránky jsou tak nedodělané a nemaj jak já říkám "papír, jestli se něco chystá" mohlo by to být na FB,ale nevím jaký je ten pravý.
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
(01.07.2013, 08:17)wolfrin Napsal(a): Tak v Evropě se bude EG vysílat dřív než v Americe Pinkiegasp, kdo chce tak čekejte u satelitů na programu Nick 3. srpna (prej) kolem 17:00.
Co neudělá Hasbro pro ty, kteří mají 50% programu a hraček od nich.(money...)

Schválně sem ztrávil hodinu hledání abych ti to našel Fígle.. Ještě se tam pak polemizuje jestli to bude i s CZ dabingem.. Z toho sem usoudil, že je to dost možné. Jak sem řekl věřím v tu pravděpodobnost. Jen s tím že to má být 17. Srpna sem se spletl za to se omlouvám Twilightblush nevim kdy to bude na Cz nick pokud to bude.

[spoiler: Neházej na nikoho špínu dokud si nejsi jistý že si to zaslouží.]
Odpovědět
(30.07.2013, 14:08)BrainiEpic Napsal(a): Co bych ale vytkl jsou detaily... Twilight nebyla ani jednou na hodině.

to by bylo úplně zbytečný, ta by to všechno věděla z tý hromady knih co přečetla v knihovně, to by ještě profesor/ka požádala aby ani na ty hodiny vůbec nechodila Twilightblush
a ktomu ničení zdí, to spíš je 5. než 4., ta je, že se objeví jinde
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)