Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Princess) Twilight Sparkle fan club
Taky si zpíváte ve sprše? Twilightsmile

[Obrázek: 1527_0ab2.jpeg]
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Xeelee: Ten výraz je boží! Konečně obrázek kde mi nevadí nahý poník... ...sakra, počkat... Pinkiehappy Pinkiehappy
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Ten obrázek je z nějakého důvodu naprosto perfektní Pinkiehappy
Get rich or die trying.

Odpovědět
Eeyup...dlouho jsem nad tím přemýšlel...nebude to tím jejím roztomilým anime výrazem? Rainbowkiss a pak taky tím, co říká...
Odpovědět
Vypadá šťastně Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
To rozhodne...ale prepáčte ja som tomu textu nejako nepochopil ( objasníte mi to prosím niekto? Pinkiesad2 )
Odpovědět
Zpívá si ve sprše ve stylu své dabérky.

[Obrázek: 5fe.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
A ta písnička, nebo co to je...je boží Rainbowlaugh
Odpovědět
Jaká písnička? Osviť mě
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ani ne tak písnička, jako říkanka Rainbowlaugh

(06.01.2013, 15:10)Xeelee Napsal(a):

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)