Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Princess) Twilight Sparkle fan club
Spike for alicorn!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
[Obrázek: 130573+-+artist+SierraEx+dead+grave+sad+...parkle.png]


AWWW ale tohle je super Rainbowlaugh Rainbowlaugh

[Obrázek: SchoolGirlTwilightSparkle.png]
Odpovědět
Fanservice Rainbowlaugh


Odpovědět
(21.01.2013, 19:51)Tobiena Napsal(a):
[Obrázek: 130573+-+artist+SierraEx+dead+grave+sad+...parkle.png]

Spika sice moc nemusím (ikdyž občas je fajn), je to krásný, ale hodně smutný... Pinkiesad2
[Obrázek: origin-photo-u1.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Pinkiegasp Co to proboha je? Rainbowlaugh
Odpovědět
(21.01.2013, 19:51)Tobiena Napsal(a):
[Obrázek: 130573+-+artist+SierraEx+dead+grave+sad+...parkle.png]

Smutné, no krásne... Naozaj krásne.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Trošku jste se tady rozspikeovali, takže jsem vás musela umlčet Rainbowlaugh
Odpovědět
Můj miláček Twi, moje milovaná Twilight.. Přiznávám, jsem do ní blázen..Rainbowlaugh
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Si tak večer prolézám fórum, otevřu Twilight Sparkle Fanclub a hned v prvním postu Refly přes celej obraz...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Jestli myslíš ty obrázky které házel do každého fanklubu... Ty mě štvaly, můj desktop má nějaké potíže s RAMkama a tyhle obrázky už na něj byly moc.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)