Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
here
(22.12.2011, 18:05)Akhera Napsal(a): Není potřeba nic zakládat, WoT brony klan už existuje a já jsem náborářka Pinkiesmile
http://worldoftanks.eu/community/clans/500002447-READ/
Odpovědět
Wot is dis? Lol traktor je nejvíc funny vehikl ve hře, vždy se s ním dobře zasměju a navíc... vydělává ať udělá cokoliv Rainbowlaugh
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Tak jsem se konečně měl k tomu abych to updatnul na verzi 8.7
Odpovědět
Tiger tanky vo svojom prirodzenom prostredí: Pinkiehappy
[Obrázek: 5Y4UgPD.jpg]

KV-1S sa nám nejak premnožili:
[Obrázek: VJDjw2e.jpg]

A mám ešte jednu otázku, ak sa zoči-voči stretnú full tiger 1 proti full čínsky 110 (ktorý už z predchádzajúceho boja stratil tak približne 1/3 zo svojich životov) kto vyhrá? Nezabudnúť na to že si trieskajú predné nárazníky.
Odpovědět
Můj sexy účet.

Zajímalo by mě jestli je v tom READ hodně Čechů protože v mém klanu je to samej žabožrout.
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
MBite: Taky potkávám nějak moc KV-1S
Odpovědět


Musím priznať že aj ja mávam niekedy záchvaty zúrivosti počas hry Rainbowlaugh často končia mojou prehrou pokiaľ nie som kv-1 tam top gun dostanem len keď hrám zúrivo. Ajsmug
Odpovědět
Tak z toho jsem nemohl. Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
(22.12.2011, 18:05)Akhera Napsal(a): Není potřeba nic zakládat, WoT brony klan už existuje a já jsem náborářka Pinkiesmile
http://worldoftanks.eu/community/clans/500002447-READ/
Rád bych vám nabídnul služby svých vozidel;StuG III,Hetzer,Covenanter, M3 Lee Pinkiesmile
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
To jsou ještě vcelku šunky. Pinkiehappy
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)