Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
Mě u verze 8 štve jedna věc... že mi rozebrali "PzIV" a dali z něj věci na Premium Tank "PzIV S."
>:C
Moje překrasné dělo
Dx
[Obrázek: vstiekehe.png]
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
(20.12.2012, 18:58)MrFreemanCz Napsal(a): Mě u verze 8 štve jedna věc... že mi rozebrali "PzIV" a dali z něj věci na Premium Tank "PzIV S."
>:C
Moje překrasné dělo
Dx
[Obrázek: vstiekehe.png]

Pro mě to byla skvělá zpráva...ta věž..to dělo..ach ta smrtící kombinace... Rainbowlaugh
Zdravím všechny kocourky a kočičky Flutterryay

V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných oči, v té naší zemi.
Odpovědět
Pravě přibudlo
c:
[Obrázek: vstiekcec.png]
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
(20.12.2012, 21:45)MrFreemanCz Napsal(a): Pravě přibudlo
c:
[Obrázek: vstiekcec.png]

Toho kocourka mám už dlouho... ze začátku je to sráč Rainbowlaugh věž nic nevydrží...jeden zásah a řvou Zasáhly munici ještě že to nebouchlo ... takže ti ty začátky nezávidím
Zdravím všechny kocourky a kočičky Flutterryay

V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných oči, v té naší zemi.
Odpovědět
yep yep Rainbowlaugh ale jsem rad že už něco mam Rainbowlaugh
Ale ja to mam težši Rainbowlaugh bo ja odemikam úplně vše aj když do toho vube nejdu..

Mužeš vidět že vše co jsem měl je Elite Ajsmug
[Obrázek: vstiekplp.png]
[Obrázek: vstiekhwh.png]
[Obrázek: vstiekaca.png]
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
(21.12.2012, 00:09)MrFreemanCz Napsal(a): yep yep Rainbowlaugh ale jsem rad že už něco mam Rainbowlaugh
Ale ja to mam težši Rainbowlaugh bo ja odemikam úplně vše aj když do toho vube nejdu..

Mužeš vidět že vše co jsem měl je Elite Ajsmug
[Obrázek: vstiekhjh.png]
[Obrázek: vstiekhwh.png]
[Obrázek: vstiekaca.png]

Njn ... nová krev se pozná Rainbowlaugh já jezdím už od Bety taky vše Elitní pak to restartovaly a já se k tomu vrátil později když už tam byly takové nesmyslné tanky něco jako PzKpwf III/IV atd... a obdivuji tě protože dát na vše elitní... a jinak pěkně kroužkuješ ta modrá Rainbowlaugh
Zdravím všechny kocourky a kočičky Flutterryay

V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných oči, v té naší zemi.
Odpovědět
jj Rainbowlaugh ale asi si zase nezahraji nebo dnes odjiždim na svátky a 2.1.13 jse vratim dom :/
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
Zdravím! Tak jsem se zase vrátil k WoT po několika měsících kvůli ragequitu (MM a komunita). A koukám vše je jinak! Fyzika?! Pinkiegasp MM se zatím zdá že se se mnou usmířilo?! Rainbowhuh Yay! Pinkiehappy Nuže ptám se tedy jestli by se mnou někdo zapařil. Mám různé tiery a nejvyšší je KV-1S a T-150. Brzo dojdu na M6.

Kdyžtak si mě přidejte na skype - erisarakatassadar nebo ve hře fingusa.

Uvidíme se na bitevním poli! Rainbowdetermined2
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Pokrok udělali pěknej. Bohužel vzhledem k tomu kolik to hraje lidí mi přijde, že hraju stále častěji s kamikaze brainless. Brzy tě budu následovat v ragequit Rainbowlaugh
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Ano chápu, měl jsem ted za sebou 20 proher a z toho bylo vše plné AFK hráčů, lidí co se neumí nikde krýt, teamkillerů, lemmingů apod. Facehoof

Jako, třeba mám jen smůlu! Nemůžu to vzdát tak rychle... Pinkiesad2
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)