Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
V pondělí? Okidoki, Pokud vše pujde Podle Plánu, tak v 15:30.
Úterý taky v 15:30
Odpovědět
Poníci, nějak mám od návratu z BronyDays ošklivý a neléčený splín ohledně života, vesmíru a vůbec. Unsuresweetie

Rád bych zavítal v nadcházejícím týdnu do Skanzenu, ale víc by se mi hodilo tradiční úterý. Kdopak tam bude?
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Proboha, snad to není DepCon? To je neléčitelné a dají se už jen potlačovat symptomy dalším vystavování se tomu, co to způsobilo...

No já tam budu Pinkiesmile
Odpovědět
Nojo... ...jsem ošklivý na ty, kteří si to nezaslouží, trpím celkovou deziluzí o lidech a společnosti...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
V úterý také dorazím po škole, zhruba před 17:00. Snad tě tento sraz trošku rozveselí. Pinkiesmile
Odpovědět
Já v úterý do Skanzenu nechodím, ale přeji ti pidi, ať si tam zlepšíš náladu
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak pojdte v pondělí se mnou a v úterý bezemě, tak Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
V pondělí bych možná přišel. Ale jistý nic neni.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
(09.11.2013, 17:54)Antošík Napsal(a): V pondělí bude Skanzen - přijdu cca kolem 4
Do kolika hodin plánuješ zůstat?
Odpovědět
mno ... tak nák Pinkiesmile závisí na počtu lidí a zábavy Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)