Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Nedaleko asi budu zítra kupovat pár věcí na cosplay, tak se taky zastavím - 2 balíčky karet beru Ajsmug
Odpovědět
Mohli byste vzkázat Vojtovy aby přišel do skazneu. Mám pro něho zapomenutý dárek.
Odpovědět
Tak koukám že se tam zejtra sejde karetní pařanskej koutek Rainbowhuh , bude tam někdo "nepařící"?
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
urcite bude. Twilightsmile
Krajkhour: tobe konecne vezu tu kartu. Sorry za zpozdeni. Twilightoops
Odpovědět
Scházíte se tam pravidelně ? Já už sice v Praze nebydlím ale přes Florenc jsem chodil opravdu nerad sám potkalo mě tam pár nehezkých věcí. Rainbowkiss
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Ano, v úterý a v pátek. Občas se tam zajde i nepravidelně třeba po velkém srazu nebo tak.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(10.01.2014, 03:18)Pahejl Napsal(a): Scházíte se tam pravidelně ? Já už sice v Praze nebydlím ale přes Florenc jsem chodil opravdu nerad sám potkalo mě tam pár nehezkých věcí. Rainbowkiss

Mě taky, ale posledních pár let je tam celkem klid i v noci Twilightsmile
Odpovědět
Pro ty, kteří si chtějí dnes vyzvedout letáčky na roznos, podívejte se prosím na tenhle příspěvek
http://bronies.cz/Vlakno-Roznos-pony-let...#pid321676
Dík

Jinak dorazim někdy večer a karty beru s sebou :)
Odpovědět
Když jinak nedáte, budu tam Twilightsmile
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Ačkoliv jsem MLP objevil někdy před rokem, nikdy jsem si o tom nepokecal s někým u stolu, v okruhu mých přátel se s tím nechlubím nemám to zapotřebí, bylo by, příjemné kdybych se mohl někdy až budu zase v Praze za vámi zastavit a pokecat.
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)