Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
(17.01.2014, 23:47)Stormangels Napsal(a): Monopony asi někdo nemá co? Twilightsmile
Má.
(09.01.2014, 17:33)Mrak Napsal(a): Kolik lidí příde zítra do skanzenu že bych možná vzal monoponyTwilightblush
Odpovědět
Vezme prosím MLP CCG potřebuji trénovat na sobotní zápas. Já žádné karty zatím nemám.
Odpovědět
Zdar, odcházel sem celkem narychlo a úspěšně sem na stole zapomněl ty 3 figurky z novýho setu - Twilicorn, Daring Doo a pokérovaná Dashie Pinkiehappy pevně doufám že je u sebe někdo máte a za tejden v úterý (nebo bych se mohl na jedno možná stavit i teď v pátek) mi je předáte, sem hlava děravá Pinkiesmile Dík předem.
Odpovědět
Že bych šel v pátek do toho skanzenu? Rainbowlaugh Jestli tam bude někdo kdo má u mě obědnané věci tak dejte vědět. Nebo kdyby jste něco chtěli Pinkiesmile
Má přezdívka zní Stormangels...Bouřně rychlý Pegas Rainbowdetermined2
Odpovědět
Dudak: krajkhour je vzal i s kartama, v utery ti je preda. Pinkiesmile
Odpovědět
Dlouho jsem nikde nebyl. V pátek v poledne odložím pero, zapálím skripta a od 15:45 budu ve Skanzenu Twilightsmile

EDIT: Dragea se ptala po tričkách, tuším od Froldy, takže pokud bude vyhovovat, tak je možno předat Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Jo. Přijdu ale nevím kdy.(pátek)
Sakra už se to plete s Vyšehradem.
Odpovědět
Pidi: Já objednávku triček neorganizuji. Patrně sis to spletl s objednávkou od NitramBra. http://bronies.cz/Vlakno-Tricka-Shirtina...#pid327609

Také jsem tam jedno měl. Takže mohlo dojít k nedorozumění.

Já se možná večer na jedno ukážu po práci. Takže kolem půl osmé až osmé.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tento patek se take ucastnim. Prijdu cca kolem 17:00.
Odpovědět
Yep taky příjdu, vidim to reálně tak mezi 17-19 hodinou.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)