Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Vyraž do kroku (http://www.krokzpet.cz). Na webu je mapka a podle té bys měl trefit...
Asi se přemluvím a taky tam vyrazím Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Tak najednou koukám a je jedenáct večer... to už asi nemá cenu nikam chodit, co? Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Ehm, tak jak to vypadá dneska, Kdo,Kdy a kam?
Ja ještě uvidím, musím vyřešit jednu důležitou věc bez který nevijdu z domova. Rainbowlaugh
Odpovědět
Přijdu později.
Odpovědět
(15.07.2014, 15:35)Divočák Napsal(a): Update: nudime se tady

A to čekáte až někdo přijde a zabaví vás? Rainbowlaugh meh.... dneska si návštěvu tedy odpustím.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Také jsem zvažoval, jestli nepřijdu, ale radši dodělam své povinnosti. Zkuste si o něčem povídat, to vás zabavi.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak to dopadlo to že odešly.

Ale noták.
Já určitě přijdu.
Vezmu divočáka na zpět.

Jo a vemnte si MLP:CCG. Když už není očem mluvit tak si můžem zahrát.
Odpovědět
Thx. Rerouted #I3Q
Odpovědět
(15.07.2014, 15:35)Divočák Napsal(a): Update: nudime se tady

Po Pidiho dotazu, zda přijdu jsem nad tím chvíli uvažoval. Ve chvíli, kdy jsem viděl toto, tak jsem si řekl že se raději budu dál učit Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Taky nedorazím. Spousta práce a když se tam všichni tak nudí... Applejackconfused
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)