Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
(15.07.2014, 19:02)Divočák Napsal(a): Sedíme s Krajkhourem na Vyšehradě. (ten co tu byl předtím tak nechtěl mluvit ) teď se tu aspoň bavíme.
Krajk: Je tu Fun a taky hezky.

Omlouvám se, ale dneska jsem totálně mrtvý (kriplcon + hnusná fakt obludná věc v práci, kterou musím spravit a ona téměř nejde - kdo ví, potvrdí, že si nevymýšlím, spíš ještě podceňuju), takže až se v devět vykopu z práce, tak se půjdu zřítit do postele... Držte se.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
(15.07.2014, 19:02)Divočák Napsal(a): Sedíme s Krajkhourem na Vyšehradě. (ten co tu byl předtím tak nechtěl mluvit ) teď se tu aspoň bavíme.
Krajk: Je tu Fun a taky hezky.
Hej, měl jsem špatnou noc. Pinkiecrazy
A nemluvil jsem protože jsem ospalej Pinkiesick (abych byl přesnější)
Odpovědět
@Divočák: Nepřijdu - dávám dohromady blacklist na srazy, kam píšu všechny ty, kteří se k ostatním na srazech chovají stejně sprostě jako průměrní rozmazlení frackové (když to zkusí zas, dostanou příště pár facek a budou vyneseni v zubech, protože domluva už vícekrát nepomohla). Tvoje jméno je první na seznamu. Ještě nějaké otázky?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Psal jsem jen z důvodu, že jsem tam byl s Krajkem který neměl internet. Ok?
EDIT: Jamisi, příště mi prostě do očí řekni že mě nechceš vidět a já se dle toho zařídím. (platí pro všechny co se mnou mají nějaký problém, protože já se chovám způsobem Neřekneš mi to do očí, ale na internetu tak to neregistruji jen pro pořádek.)
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
(16.07.2014, 00:02)Divočák Napsal(a): Psal jsem jen z důvodu, že jsem tam byl s Krajkem který neměl internet. Ok?

Internet nejde - zkuste si popovídat. Od toho ty srazy jsou.

(16.07.2014, 00:02)Divočák Napsal(a): Jamisi, příště mi prostě do očí řekni že mě nechceš vidět a já se dle toho zařídím. (platí pro všechny co se mnou mají nějaký problém, protože já se chovám způsobem Neřekneš mi to do očí, ale na internetu tak to neregistruji jen pro pořádek.)

Mi nevadí tě vidět, mě vadí tvoje chování ke mě a k ostatním - co si vzpomínám, minule na srazu jsem ti to řekl několikrát do očí a přímo. Nevím, jak víc napřímo bys to ještě chtěl. Mám tě u toho snad chytit pod krkem, abys tomu věnoval pozornost?

Pokud tě nikdo nenaučil, že chovat se k ostatním hrubě tak, jak jsi to předvedl, se prostě nedělá, tak se vrať až se to naučíš, nebo poneseš za to následky ve všech podobách. Srazy navštívily desítky lidí nejrůznějších povah a ať už byla názorová (ne)shoda jakákoliv, udrželi jsme si jistou kulturu projevu, která byla a je zárukou toho, že si lidi na sraz budou vracet. A bylo jedno, jestli dotyčný už někoho znal, nebo ne, jestli byl stydlivý, nebo ne... mohl přijít kdokoliv, dokud se choval k ostatním jinak než urážlivě. Když někdo přijde a bude dělat bordel, jako jsi to předvedl ty, bude vynesen v zubech. A ty jsi exemplární případ.

Myslím, že odpovědi na tvůj příspěvek tady ve vlákně mluví poměrně jasně. Pokud to nechápeš, tak ti to přeložím: Na srazy chodíme mj. kvůli relativní pohodě, která tam panuje a o blbý kecy (v tomto případě tvoje) nikdo nemá zájem. Stačí?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Konec jedné diskuse, třeba se vše časem srovná. Bohužel u mé osoby je vše běh na dlouhou trať ale buďto si tu věc uvědomím někdy brzy někdy třeba až velmi pozdě.
btw, ještě přidám to že jsem psal ať někdo přijde a může si povídat více lidí, ve dvou se toho nějak extra nevymyslí, chápeme se?
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Tak jak to dneska bude kde kdo je Rainbowlaugh
Odpovědět
Trixieshiftright V pátek na vyšehradě.
Odpovědět
@Jamis: Aby bylo jasno, jestli se zas objevíš na sraze, jdu pryč jak už jsem to udělal na Vyšehradě - s takovým člověkem u jednoho stolu prostě sedět nebudu - a můj vlastní blacklist se také začíná pomalu plnit.

A Divočáka se hned tak nezbavíte, nejpozději na czequestrii se vrátí, jestli ne na nějakém sraze dřív - zvlášť jestli tam budu taky.
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
(18.07.2014, 22:02)illindor Napsal(a): A Divočáka se hned tak nezbavíte

to jsme tedy opravdu rádi
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)