Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Dnes přiklušu někdy mezi pátou a sedmou hodinou. Vypadá to, že ten nesnesitelný Mordor ani po včerejším řádění výrazně neustoupil, takže bychom ho mohli náležitě zneužít a usídlit se na hradbách, co říkáte? Budu se těšit. Pinkiesmile
Odpovědět
Potom mohol by tu niekto prosím pridať odkaz na trasu k mieste zrazu? V práci mám len mobil a ten mali veľmi nezvláda Twilightsmile
Odpovědět
Hospůdka na hradbách:
Odpovědět
dojdem s brachou na vysehrad v cca 17. Zatim je krasne a nevypada to ze se pocasi bude kazit.
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Sedím tady už a jsme zalezlí vedle grilu Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
no tak dobře za hodinu
Odpovědět
Já furt tvrdnu v práci, podaří se mi vypadnout hádám tak ve 20:00, má smysl, abych tam ještě mířil? (cesta mi trvá nejméně ještě 30 min. :-( )
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Už tam mierim takže dufam ze tam este ste Twilightsmile
Odpovědět
Bluebear: Sice pozdě ale přece. Mělo to smysl přijít i na tu hodinu.

Dneska byl dobrý sraz. Doufám že se dnešní účast stane sandartem.

Snad zítra přídám i nějaké videa a fotky proty co ještě váhají.
Odpovědět
K jedne diskuzi na srazu
[Obrázek: tech_support_cheat_sheet.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 13 host(ů)