Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Aya Yai a její reakce na podepsaný rollup z GalaConu 2015:
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Tak v úterý dorazím a beru s sebou kameru. Nebojte, nebudu nikoho natáčet proti jeho vůli, ale sháním hlavně pár poníků, kteří by mi stručně řekli, jaký byl jejich první sraz a co pro ně srazy znamenají Ajsmug Záběry budou použité v mém dokumentárním filmu, který bude promítán na Czequestrii Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tomu rikam nasazeni. Natocit veci 2 tydny pred premierou Ajsmug glhf
Odpovědět
Tak střihová kostra už vesměs je, ale zjistil jsem, že tam ještě potřebuju hodit tuhle výplň, bude to tak ještě víc awesome a navíc se mi krásně spojí několik segmentů dohromady Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tak co? Dneska někdo něco? Myslím, že bude lepší se srazit v něčem s klimou Rainbowlaugh *chce jít do Re-Loadu nebo Tečky*
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Já asi za půl hodiny dorazím na Vyšehrad
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Jsem na mé cestě.
Odpovědět
Přijdu po práci, tedy okolo šesté.
Odpovědět
On the way, eta 30 min.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Bude zítra něco, nebo jsou všichni moc zaměstnaní? (Pokud je potřeba pomoci s drobnou manuální prací typu stříhaní papírů, tak ráda vypomůžu, když to přinesete s sebou. Raritywink)

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)