Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Za půl hodiny a něco jsem v cideru.
Odpovědět
Už jsem odešly.
Odpovědět
Zajdeme na cider do InCideru? Zítra mě to časově dobře vichází. Počítam že tam budu od 17:00 do 20:30+.
Udělal jsem rezervaci stůl v rohu naproti baru.
Odpovědět
Přijedu se za tebou mrknout Twilightsmile počítám tak kolem 18:00.
Odpovědět
Rainbow 
(11.01.2016, 20:35)KRAJKHOUR Napsal(a): Zajdeme na cider do InCideru? Zítra mě to časově dobře vichází. Počítam že tam budu od 17:00  do 20:30+.
Udělal jsem rezervaci stůl v rohu naproti baru.

Ahoj,

promiň, dneska ne, mám v práci fofr :-( Úterky jsou obecně u nás v práci trochu problém :-( (Ale pokud mě v březnu vyhoděj', budu mít času spoustu Twilightsmile )

JD
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Přijedu se podívat, ale musím něco do zítra naprogramovat tak tam budu přítomný asi jen částečně.
Always carry plenty of bits. The griffons help you as long as you share the wealth Rainbowlaugh
Odpovědět
Už tu nějakou dobu sedíme.
Odpovědět
Půjde dneska někdo na sraz?
Odpovědět
Stále přemýšlím... dneska se ale nejspíš zastaví na návštěvu u mě doma moje sestra, takže to zatím nevidím moc růžově (a ten začínající KriplCon z PragoFFestu tomu taky moc nepřidává).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jelikož to dneska na sraz nevypadá, tak aspoň ohlašuji moji přítomnost v čajovně Na cestě, tak kdo by chtěl posedět, klidně se stavte Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)