Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Uvidím jak moc budu zítra kriplconit a jestli vstanu dřív než večer, ale přišel bych Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Yay Dexík. Tebe jsem dlouho neviděl Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Já nejspíš taky dorazím Ajsmug
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Tak zvedám kotvy, kolem 16:00 hod tam budu. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Mám takový blbý pocit, že na Všehradě začne každou chvílí pršet :/
Odpovědět
Tady už začalo. Navrhuji změnu... Incider? Nebo nějaké jiné srazomísto co je pod střechou?
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Myslím že to jen krátká přeháňka (dle radaru). Nechal bych to ještě uklidnit, přesuny bych viděl pokud by trvale pršelo kolem 16-17 hodiny.
PS: příjdu, Blue Storme něco pro tebe mám.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Jsem tady. Čekám na další. Zde jen sem tam nějaký kapky. Na obzoru se vyjasňuje. Nevím, kde je Inciderbar, musel by mě tam někdo pak dovést. Ale nevidím to na přesun. Není to tak hrozné.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue Storm: Zastávka Ruská, odtamtud je to asi minutu pěšky Pinkiesmile

https://goo.gl/maps/oGFuxQ6iJAK2
Meow?
Odpovědět
Přestalo pršet a vyjasňuje se. Kulatý stůl je prázdný a suchý.Ten ořech si vzal veškerou vodu. Zůstávám na místě.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)