Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Protože přesýpací hodiny

Proč? Why? Warum?
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Protože jsem to řekl. (lepší otázka nemohla být...)

Proč mám rád hudbu DJ pon3? (na YT)
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Protože DUBSTEP IS BEST Rainbowlaugh

Proč má na stole nůž??
Odpovědět
Protože ten chleba se sám nenakrájí sakra práce !

Proč, se cítím jako červotoč ?
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Protoře bydlíš ve stole?

Proč mám chuť podřezat pastelku tupou vidličkou?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Protože se u tebe začínají projevovat psychopatické sklony.

Proč si přijdu jak idiot? Pinkiecrazy
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Nevím,protože má Scootaloo na tvém avataru zavřené oči? Rainbowlaugh

Proč nevím kam můžu hodit odkaz na moje video ze SFM? (Rovnou teda otázka Twilightblush )
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Protože "My legs are dangling of the edge." (Mimochodem..tvoje tvorba nebo tak neco ne? Pinkiesmile )

Proč mi sem nalítal 1000 komárů a podobnejch potvor?
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
(Jo ale nic s poníkama, čistě jen TF2 a nechci kvůli jednomu videu zakládat offtopic, jestli teda myslíš video Rainbowlaugh Ta hláška Hollywood undead, ale to nejspíš víš Ajsmug )

Otevřené okno+rozsvíceno Pinkiehappy


Proč mi sakra nefunguje i po reinstalaci v Source Filmmakeru ukládání? Applejackunsure Pinkiesad2
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
(Jojo to vím, "Bullet" je moje oblíbená Twilightsmile )

Protože tě ten počítač nemá rád.

Proč zrovna já musím být na Vysočině kde je výskyt bronies cca..nulový? Pinkiecrazy
Just a random pony with muffins!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)