Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Protože venku máš chodit oblečenej Rainbowwild

Proč jsem hledanej v celým Brně?Rainbowlaugh
Čestný člen klubu COTN ===> Children of the night

„Pracujeme ve stínu, abychom sloužili světlu“
Odpovědět
Protože jsi něco vykradl Pinkiecrazy

Proč když mám chuť přemýšlet, tak to nejde?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Protože tvou mysl zžírá lenost, následovně budeš přemýšlet méně a méně až mozek jako sval začne znatelně chátrat, tvoje stáří se tím hodně urychlí, takže se koukej vzmužit, trénuj svou mysl, intelekt a tyhle nesmysli je to v zájmu tvého zdraví hodný příteli .

Proč mám rád lid národa Polského ?
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Protože jsou to slované jako my a taky dostali od rusů pořádně zabrat, jako my, navíc, polština je zajímavý jazyk a je lepší mít náklonnost k polákům než k rusům a ukrajincům.

Proč mi každý měsíc chybí peníze?
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Protože o tom sní každý český politik, a chce to i náš prezident pan Becherovka Aligátor Červené Tlačítkátor.

Proč je Fontessa perlivá voda levnější než ta věc s modrou PETkou i když to chutná lépe Rainbowlaugh
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Pretože je lacnejšia Pinkiehappy

Prečo som si neurobila úlohy na zajtra ?
Odpovědět
Protože jsi si je mohla udělat ve škole

Proč jsem divnošílený?
Odpovědět
Protože šílenci jsou většinou divní, nebo naopak divňáci jsou zase šílení.

Proč je 2:25 a mě se nechce ještě spát?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Protože už není 2:25 a chce se mi spát.

Proč čaj nechutná jako poděbradka prolinie?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Protože Tě RD kousla.

Proč mi RainbowDash chodí po všech stránkách?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)