Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Protože neumí předpovídat počasí

Proč jsem to já a nejsem ty a proč ty nejsi já?
Odpovědět
protože to totálně nechapu

proč sem tenhle příspěvek vůbec píšu ?
Odpovědět
Protože rád píšeš příspěvky.

Proč abeceda začíná na A?
Odpovědět
Protože to tak někdo velmi velmi velmi velmi dávno stanovil.

Proč jsem tak velmi velmi velmi velmi AWESOME (jakože nejsem, ale jsem Pinkiecrazy )
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Protože nejsi

Proč sakra budu muset čekat další 2 měsíce na překlad jedné japonské eroge hry? -_-
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Protože práce překladatelů je opravdu těžká a japonština sama o sobě je celkem hardcore.

Proč jsem tak línej?
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Protože já jsem tak línej že nedopíšu tento příspě....

Proč Rusové hodili německým vojákům převeleným z Francie do Stalingradu plakáty s nápisem "Veselý pařížský život skončil, nyní se ptejte svých druhů jak je to tady, ale vy to za chvíli poznáte sami."?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Protože to je psychologická válka. Oslabit morálku nepřítele je velice důležité v období války.

Proč lidi říkají že je Země kulatá, i když je ve skutečnosti geoid.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Protože nemám ani ponětí co je geoid, i když hádám že něco jako koule ale má to na sobě další výstupky a nížiny, takže to není dokonalý kruh?

Proč má Rainbow křídla i když by mohla být alicorní earth changeling?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Protože by nemohla být alicorní earth changeling (Eh?)

Proč se bojím, že S4 nebude?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)