Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Protože je nuda ve vzduchu Pinkiecrazy
Proč mám inspiraci psát zrovna, když jsem unavená a zavírají se mi oči? Facehoof
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí! Pinkiecrazy

PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? )
Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
Odpovědět
Maluj, čti, vzdělávej se, sportuj, jezdi po výletech, buduj, trénuj, vytvářej, pomáhej, stříhej, skládej, animuj, piš, uč, vysvětluj a překonej sám sebe. To přináší největší uspokojení Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Přeskočím pidiho Rainbowlaugh
Winter:

protože je to prostě tak, inspirace přichází vždy když se to nehodí Rainbowlaugh (já sám to znám, proto jsem ještě nic nenapsal Rainbowlaugh )

Proč tolik lidí uznává determinismus?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Není asi moc jiných možností, jak chápat dění na světě, jedni věří v předem daný osud nebo vůli boha, jiní v náhody a svobodnou vůli každého.

Proč byly včera tři dny před pozítřím ?
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
...... Rainbowlaugh protože to z tohoto úhlu pohledu přesně tak vychází Rainbowlaugh

Proč není moje fantasie skutečným světem?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Protože by svět už zanikl...

Proč mám pocit že každý 4. komentář na bronies je hned zaprocentovaný? Twilightangry2
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Možná to není pocit. Třeba by stálo za to zvážit, zda nevynechat každý 4. komentář, který chceš učinit.

Proč "I believe I can flyyyy, I believe I can touch the skyyyy.."?
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Protože redbull dává křídla.

proč se lidé smějí divným lidem?
Odpovědět
Většinou proto, že jsou směšní. Méně často pak, proto, protože jim závidí, ale nechtějí to dát najevo.

Proč se zrušil geniální seriál Firefly?
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Proč mám chuť na lazaně :3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)