Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Protože batman!

Proč jde čas tak pomalu?
Odpovědět
Lebo mne ide rýchlo Twilightoops

Prečo mám málo času?
Odpovědět
Lebo veľa aktivít.

Prečo princezná?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Lebo mágia Raritystarry

Prečo tu mám toľko komárov?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Protože nemáš síťku na oknu Rainbowlaugh

Proč nikdo neví, jestli hadi prdí?
Odpovědět
Ja to neviem!

Prečo Discord?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Lebo DISCORDORU!

Prečo Gilda?
Odpovědět
Protože S01E06! Alespoň myslím Rainbowlaugh)
Proč Elmex?
Odpovědět
Lebo ne Almex Rainbowlaugh
Proč sa Japonsko nevolá Kórea, Kórea Čína a Čína Japonsko? Rainbowlaugh
This message was bought to you to raise awareness of D.I.C.K.S. - Douches In-Capable of Keeping Secrets. Dont talk to D.I.C.K.S., dont listen to D.I.C.K.S., dont touch D.I.C.K.S., and whatever you do, dont let get D.I.C.K.S. near your mouth.






Odpovědět
Protože hlavní město Estonska je Stalin Rainbowlaugh

Proč se věci kolem nás v poslední době tak zvrhají? (Yeah it is that thing what you think it is Rainbowlaugh)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)