Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Jsou to hmyzí sebevrazi Rainbowlaugh

Proč je Deadpool nebo třeba Jinx jen o něco málo větší magoři než Pinkamena? Rainbowlaugh
Odpovědět
Nepoznám ani jedno ani druhé. Preto nemôžem odpovedaťRainbowlaugh

Prečo domáce úlohy?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
lebo su na doma abi si ich irobil nie vškole Ajsmug
Prečo niektori robia ulohy v škole
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Jen někteří? Rainbowlaugh

Proč Alexan nezná Marvel ani LoLko? :-(
Odpovědět
Marvel zná každý (asi) a to druhé, hold tak možno nie je hráč takých hier. Jemu stačí hrať sa na upíra Rainbowlaugh

Prečo som v kresle pred krbom sedel a ešte sa aj ksichtil ako Pinkie na mojom avatare? Pinkiehappy
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Cosplay level Brony xD

Proč nenávím Justina?
Odpovědět
Timberlaka? Rainbowlaugh Či skôr toho druhého, ja viem. Nuž, proste nemusíš taký štýl hudby alebo aj celý ten humbug okolo neho Ajsmug

A pri hudbe ostaneme...prečo toľkí nemajú radi rap?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
ASi im to nevihovuje
Ostaneme pri hudbe? no dobre prečo je tolko žanrou hudby
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Každý rád trsá na niečo iné. Proste, aby bola hudba pre každého Pinkiesmile

Prečo deti (a nielen ony) tak netrpezlivo čakajú na prvý sneh?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
no nektori sa tešia na snech preto abi si postavili snehuliakov a olizovali cencuíe a niektori že bi sa višantili na autach
Prečo nektori i ako ja vilepšuju svoje mašinki .
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)