Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Pretože spanie je moc mainstream ? Rainbowlaugh


Prečo mi r34, gore, alebo co vo filmoch/hrach nevadi a znesiem to, ale pri romantickej/dojemnek mlp scene mi je doplacu jak pri nejakej telenovele ?( Teraz budte mudri Rainbowlaugh )
Odpovědět
(Mne teda Cupcakes rozhodne vadí Rainbowlaugh )
No a odpoveď na tvoju otázku...toto neviem Rainbowlaugh Proste, sám nechápem ako môžem hádzať atomovky v Command & Conquer kade-tade po krajine a o hodinu už plakať nad poviedkou Slzy a vločky. Mimo chápanie je aj, že v noci si pozriem seriál ako Spartakus, kde sa miešajú masakre s erotikou a ráno vstávam na seriál ako My Little Pony.

A preto otázka zostáva: prečo je to tak? Rainbowderp
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
(LEGIONE, niekedy si musíme zahrať proti sebe v C&CRainbowlaugh)
Otázka skôr pre psychológa (niežeby som vás mal za psychitarov! To nie), čiže moja odpoveď bude divná.

Ja si myslím, že každý človek má svoj vlastný mix koníčkov a ak mu rozhodne niečo nevadí, tak sa nájdu aj víniky v jeho konaní.
(Wat?)

Prečo sa niektorý ludia nepozrú na seba do zrkadla?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
(In the name of Kane!)
(Ináč ja sám by som niekedy psychológa potreboval, takže rozhodne ma za neho považovať nemôžeš Rainbowlaugh )

Pretože takí ako napríklad ja, tak sa nepotrebujú do neho pozerať, ak to nie je nevyhnutné. Potom sú takí, čo sa tam radšej nepozrú, lebo by sa báli, že tam uvidia svoj charakter (a toto by som práveže ja strašne bral uvidieť tam Twi Twilightblush )

Prečo niektorí za chrbtom druhých ohovárajú?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
je to tim že je ten človek ktoreho ohovaraju mu zavidia že sa mu dari v živote lepšie ale toje len moja domienka totiž názor .
Prečo si ludia robia zbitočné problemi v živote a stažuju si tim život ( Ja som zas naopak aspon sa znažim tak robiť)
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Nemaj se z čeho radovat Pinkiesmile

Proč mi furt v hlavě zní Discord od Eurobeat Brony? Rainbowlaugh
Odpovědět
Lebo je to ozaj legendárna brony muzikaRainbowlaugh

Prečo niekedy nefunguje myš?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Protože ji nekrmíš . Pinkiesmile

Proč vidí psy černobìlo?
Odpovědět
Chýba im pár vecí v oku čo máme zasa my.

Prečo sa na základke nederivuje?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ešte by vyrobili nejakú bombu a vyhodili do vzduchu, keď nie školu, tak aspoň riaditeľňu Rainbowlaugh

Prečo ma tak v O2 predajni prehovárali, aby som si vzal paušál?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)