Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Tak niekto má rád psy, niekto zase hady (alebo čo tam máš Rainbowlaugh )

Prečo sa mi zdá, že je už o hodinu viacej?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
(JaštericeRainbowlaugh)

Prečo je vela zliav?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Pretože GabeN nás má rád, naše penaženky ! Pinkiesmile


Prečo ma to núti kupovať lacné hry ?
Odpovědět
Lebo..........HALF LIFE 3 CONFIMEEEEEEED Rainbowlaugh

Prečo chcem aby aj mne na sny dávala pozor luna? (Dúfam že to neznie moc čudne Rainbowlaugh )
Odpovědět
(Nené. Poviem jej to.)
Lebo mať ochrancu snov je výhodné privilégium.

Prečo už nemávam nočné mory?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Lebo už dáva na tvoje sny pozor Luna?

Prečo ešte nemám kúpené darčeky?
Odpovědět
Bo si z tých, čo si to nechávajú na poslednú chvíľu. Ako ja niekedy Ajsmug

Prečo spí kocúr v mojom kresle?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Pretože ty spíš v jeho Rainbowlaugh


Prečo je cccp zssr?
Odpovědět
Proste azbuka.

Prečo si tu niekto myslí, že som si vymenil miesto s kocúrom? Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Lebo je to vždy lepšie ako si vymeniť mozogRainbowlaugh

Prečo mám doma žulu?

@Black (or all) OT
Práve sme to brali na hodine a ja som zadrel
ZSSR - Železničná stanica Slovenskej republiky xD

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)