Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Táto téma je občas drsna a premna nie lahká spomienky... Vela zlích... A velmi málo dobrích...
Prečo všetok ten hňev,strach,nenávisť schovávam pod úsmev a riešim všetko slovami
(Mojí spolužiaci si myslia že som slabý. Po fizickéj stránke možno... Chváliť sa aš tak nemám čím psichycky su oni ešte prisatý k mamičke Rainbowlaugh a ja som daleko pred nimi...)
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Niekto si ani neuvedomuje, akú silu majú slová. Ak sú správne položené v správny moment. A to je už umenie.
Prečo skrývaš? Lebo tím ako tešíš druhých ľudí, tešíš aj seba ajkeď to neni také, ako by mohol potešiť niekto teba. (Vlastná skúsenosť)

Prečo existuje ten cit "Láska" (myslím partnerskú, lebo existuje aj kamarátska, materská,..)?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Niektorí ludia vôbec nevedia čo to znamená
Nemám na to slov.
Prečo ste jediný kto ma pozná takého aký som a nevadí im to a nechcú aby som sa zmenil.
OT :
kedysi bola moja duša temná a ta ktorá je vo mne teraz bola len malá iskrička luďom som ubližoval ako fyzicky tak aj psichycky lutujem to vždy keď si na to spomenem nebol som vždy milí a neusmieval som sa ...
Pozrel som si MLP a chcel som viac a viac a každý deň vtedy sa to zlo vo mne zlomylo teda pinkie ho zlomila Pinkiesmile a teraz je tou iskričkou ta temná stránka
Vec\deň ktorého sa najviac bojím je že sa to zlo dostane zas napovrch.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
No neviem kámo, ale keby som teba stretol pred MLP, tak asi by som ťa poslal kade-ľahšie podľa toho, čo vravíš Rainbowlaugh Hmmm, ale trošku sa aj bojím toho, čo píšeš. Ja som napríklad len nadával a bol nafúkaný, ale nikdy som nikomu fyzicky ani psychicky neubližoval. Ale rovnako si myslím, že už tohto stačilo a nepatrí to do tohto threadu. Radšej semka to píšme Pinkiesmile http://bronies.cz/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot

Takže preto sme jediní, lebo zdieľame podobnú záľubu, ale hlavne tu nájdeš takých, čo ťa nebudú odsudzovať napríklad za to, že sa ti páči ružová Pinkiesmile Ono aj preto, že tu je tiež kopec ružových, ale aj tak.

Prečo sa niektorí ozvú len, keď niečo potrebujú?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Preto takých ludí aký som bol nenávidím ale snažím sa ich zmeniť (lebo za to čo som robyl nenávidím sám seba) .

Lebo sa zaujímajú len o seba na nikom im nezáleží a sú sebecký

Prečo je ich tolko.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Lebo to je (použijem moje obľúbené ironické označenie) GLORIOUS HUMAN RACE!

Prečo je tu celý den mŕtvo, v noci tu začnú takéto "ddeep thoughts" a ani ma nezavoláte? Raritycry
Odpovědět
Rainbowlaugh si mimo dosach niekto prerušil naše boh vie kolko stranové slohové viznania
Prečo sem doteraz nikto nepísal
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
No možno tunak nečakali veci, ktoré patria skôr do threadu, ktorý som tam hodil Pinkiesmile

A prečo sú niektorí na slovo vzatí odborníci?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Každý má chyby
Prečo mám schopnosť za pár sekúnd hádky pozbierať 8 krat tolko argumentov ako niekto iní a visipať ich na neho Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Si proste talent? Rainbowlaugh

Prečo nepokračujeme v hlbokých myšlienkach?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)