Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
lebo možno už nemajú prečo bojovať všetko staratili a ostal im len pohlad na zničený svet a rozvrátené priatelstvá možno stratil ciel , nádej alebo motiváciu...
prečo niekedy dosiahneme ovela viac ako myslíme že zvládneme ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Motivace jinak!

Proč mě baví diablovky?
Odpovědět
Bo aj sám si pekelník rohatý Rainbowlaugh

Prečo neznášam, keď sa mi hrabú vo veciach?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ilumináti! Nebo CSI. Nebo rodiče Rainbowlaugh

Proč jsem si vzpomněl na Vidrailovu hlášku Džou já mám swag jak dva sloni s..cí na přechodu?
Odpovědět
(teraz to ja použijem!) Rebel vole! Rainbowlaugh

Prečo si nekupujem žreby?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
lebo nevyhadzuješ peniaze?

prečo sem už nechodím (do OT)?:O
Odpovědět
Ehm....teď tu jsi Pinkiecrazy možná tu pro tebe takříkajíc chcípl pes Twilightsmile

Proč hraju Crysis 2?
Odpovědět
Bo zrovna strieľať ťa práve baví Rainbowwild A keď nevieš, či chceš strieľať, lietať alebo jazdiť, tak si dáš GTA Coolphoto

Prečo sa zase ide meniť čas na letný? (ten je blbší Ajbemused )
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Možná pro tebe je horší ( já vím.. vedra... ), ale pro mou věkovou kategorii je to po boku vánoc událost roku

Proč 7leté děti natáčí Minecraft?
Odpovědět
lebo je to rebel aspoň si to myslí Rainbowlaugh
prečo oheň páli Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)