Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oblíbená hudba
super skladba, super klip Twilightblush
 Tove Lo
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Srdcovka Twilightsmile


Odpovědět
Mily broniku, mam pro tebe neco, na co nesmis zapomenout!
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Začínam jej pomaly prichádzať na chuť (a nie, nemenovaný seriál zatiaľ nesledujem).

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hotsteppa: Měl bys začít, je to opravdu skvělý seriál! Rainbowlaugh 1. a 2. série se vyrovnávají i GoT (rozpočtově sice moc ne, ale stojí to za to i tak)

Nejdivnější písnička, jakou jsem kdy slyšel. Jsem na rozpacích, jestli se mi líbí a nebo ne Rainbowlaugh

AppleJack's worshipper Ajsmug
Steampunk Heart
Steam

I'm broken, lying helpless, shattered,
Surrounded by the world.
And yet, you're smiling bright,
Completely blind to life.
Odpovědět
Kodos OT:

Na soundtracku vraj spolupracovala aj Wardruna, čo je o dôvod viac si to pozrieť. No nejak ma k tomu neťahalo. Pokiaľ ide o GoT, to pre mňa skončilo 4. sériou. Mal som plné zuby toho, ako scenáristi kašlú na knihy a robia si so seriálom, čo si zmyslia. Keď som počul, že sa v 5. sérii ešte viac (ak nie úplne) odklonia od kníh, povedal som si, že to radšej prestanem pozerať. Nechcem sa zbytočne rozčuľovať.

A nech nie som OT:

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Kodos: Jasně, že se ti líbí Rainbowlaugh Je to Noisia Rainbowlaugh A pokud se ti zná nejšílenější, tak asi moc nebrouzdáš mezi elektronickou hudbou Rainbowlaugh
Odpovědět
tak to je jasny Miko... Pinkiehappy
You are beutiful
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
@Hotsteppa: Fever Ray jsem kdysis zkoušel, bohužel mi příjde jejich nejslavnější písnička dost zavádějící. Nechápu, proč ta zpěvačka nemůže takhle zpívat ve všech jejich skladbách.

Jinak dneska trochu epiky!






Odpovědět
Inu když už jsi začal s tou epickou hudbou.


AppleJack's worshipper Ajsmug
Steampunk Heart
Steam

I'm broken, lying helpless, shattered,
Surrounded by the world.
And yet, you're smiling bright,
Completely blind to life.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)