Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crossovers
Poslední jednorožec? (mimochodem, podle některých tato scéna byla v jisté podobě již v MLP referencována. Těžko říct)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Kdo spozná
[Obrázek: my_little_kill_la_kill__rainbow_dash_by_...7dc3h1.png]
Do you have that Hype for Fallout 4


[Footnote]
Level Up!
New Perk:
Medik
Odpovědět
(01.10.2015, 00:13)Blue Storm Napsal(a): Tak schválně Pinkiesmile

[Obrázek: mlp__amalthea_and_the_blue_butterfly_by_...4io5dp.jpg]

Jistě The Last Unicorn - poznám jej v tisíci podobách Ajsmug ... ten její cutiemark je prostě geniální!



... a jeden po letech opět aktuální Ajsmug přirovnání Scootaloo k vy-víte-komu je velmi trefné.

[Obrázek: 1007350__safe_blushing_straight_crossove...+acres.png]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Back on the Future
Naprosto úžasný zpodobnění doktora Emmeta Browna s Marty mc Chicken Rainbowlaugh  
Nemá ten doktor náhodou proudový kapacitátor jako CM ? Rainbowhuh

Ten obrázek je tak výborný, že jsem si na chvíli myslel, že to je spoil k dalšímu dílu, kde on bude. Twilightblush
Nicméně by to byl úžasnej díl s ním a dokonale si v mysli přdstavuju, jak by ten díl vypadal Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Kdo ví. Když se Twilight na konci Equestria Girls objeví, tak mluví o tom, že byla uvězněná v časové smyčce. Takže finále sezóny by mohlo být o cestování v čase.
Odpovědět
Jaroslav:
OT:
Hej, já stále čekám, až na konci nějaké série se Twilight probudí ve své Canterlotském "příbytku" a zjistí, že tohle všechno byl jen sen. Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Kdo pozná a Baty, ty mlč!

[Obrázek: full.png]
Odpovědět
No jo Naruto .
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Mě se ten obrázek nechce načíst spike NOO
Ohoho,jak už ví že tu číhám, abych mohl zamachrovat, co všechno znám Rainbowlaugh
Odpovědět
A teť já.

Kdo to uhodne?
(přesnej nazev! Ne jenom nazev serialu ale nazev cele řady. PŘ: MLP: Friendship is magic = NAZEV SERIALU: Nazev generace/řady)



[Obrázek: poniesds91.png]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)