Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co říká na MLP vaše rodina?
#81
Neříká nic Rainbowlaugh Táta je totálně mimo svět (věčně u telky, sledujíc kobru 11 a podobný kraviny Rainbowlaugh) a máma s bráchou to vědí, ale neřeší. každej máme svoje..
Fluttrershy's a best pony Flutterryay

Lidi se prej od zvířat odlišujou tim, že myslej... No já nevim, ale asi žiju v zoo...

Rada do života: Minulost nezměníš, přítomnost je vlastně už pryč a budoucnost neovlivníš - proč něco řešit?

Anti Everything and Everyone front Rainbowlaugh
Odpovědět
#82
Moje rodina... hmm, to myslíte ty lidi, se kterýma se už přes rok nebavím? Pinkiehappy
Ne, teď vážně, myslím si, že by asi otčím nic moc neříkal, páč je sám šílený a má rád kreslené serály, a když byla mamka naživu, tak přežila moje Tolkienistické, Potterhead i gothic období (a mnoho dalších), takže by nad tím jen mávla rukou nebo se podívala se mnou.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#83
Moje mamka mi na to, že sleduji poníky nemůže nic říct protože ona sleduje tu věc v TV (nenazvu to seriálem) která se jmenuje Ordinace v růžové zahradě Rainbowlaugh
Odpovědět
#84
První reakce ? Rodiče: Tvl co jeto za sekta ? Jen aby tě nezatáhli do nějaké náboženské sekty. Dál už to neřeší. Ségra: Haha ty si dement Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#85
reakce mé rodiny, máma: mě je to fuk, ať si dělá co chce, sestra: a přídeš si jako normální?, Sestřenky: ahoj Mio, jaký díl si pustíme dnes. Twilightblush
Odpovědět
#86
(25.03.2013, 19:01)Glann Napsal(a): Moje mamka mi na to, že sleduji poníky nemůže nic říct protože ona sleduje tu věc v TV (nenazvu to seriálem) která se jmenuje Ordinace v růžové zahradě Rainbowlaugh

Hehe Rainbowlaugh No když mamka kouká na obchoďák nebo ulici, tak já na ní vždycky: A mně vytýkáš že koukám na poníky Rainbowlaugh
Odpovědět
#87
(25.03.2013, 17:13)Nasut Napsal(a): Neříká nic Rainbowlaugh Táta je totálně mimo svět (věčně u telky, sledujíc kobru 11 a podobný kraviny Rainbowlaugh) a máma s bráchou to vědí, ale neřeší. každej máme svoje..

Táta jo no já kdybych měl o tom že sem Brony říct všem tak táta a má třída je poslední Rainbowlaugh
wormsíku díky moc za radu ohledně airsoftky Pinkiesmile
Odpovědět
#88
U mě by to dopadlo 2nasobnou sikanou jak doma tak ve skole...Twilightoops
Odpovědět
#89
Wertour, domáca šikana kvôli poníkom? Rainbowhuh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#90
Nejhorsi varianta nejlepsi ignorovani a brani stejne jako pc neboli zakazovat zakazovat zakazovat...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)