Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šílená MLP videa [SFW, NO GORE, NSFL]
#31
@blesk1j_CZ:
To nemá smysl řešit - většina těch, kteří to tvoří a podporují nemá páru, co jejich díla některým způsobují. Prostě to zkus ignorovat, stejně jako ty, kteří tomu tolik holdují a snaží se to cpát kde můžou a donekonečna ti budou tvrdit, že to je nedílná součást fandomu (který mnozí bronies kvůli tomuto opustili) a že bys to měl přijmout a nestěžovat si... Těm opravdu extra otravným doporučuju vrazit ránu s odůvodněním, že násilí jimi popisované a obhajované provází lidstvo od nepaměti, takže by to měli přijmout a nestěžovat si.

To chce klid a nohy v teple - tyhle diskuze totiž způsobují pravidelné shitstormy za práva na vraždy a mrzačení fiktivních postav, které mají někteří spojeni s jistými životními hodnotami a často reálnými vzory vs. odpůrci tohoto všeho. Proto tu taky nenajdeš vlákno s touhle diskuzí, protože se velmi často rychle zvrhne, anžto mnozí diskutující z obou táborů neudrží svoje vášně na uzdě - je to příliš ožehavé téma.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#32
Dík moc. Jemisi a Foxtrote
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#33
(22.12.2014, 04:22)blesk1j_CZ Napsal(a): Totalni offtopic:
Ahoj poníci, chci se zeptat kdo vytvaři GORE videa ve kterém třeba [spoiler: rarity pozabijí celou mane six kvili CM a srsti a potom jí načape jeji sestra a potom rarity chce zabit i jí ale ona tomu zabraní tim že jí má ráda a rarity obratí nuž proti sobě.]
kdo to děla? snat né naši broníci? pochopil bych jestli by to byli anti-broný.
Nesnášim GORE. viz. muj podpis.
O GORE jsem už něco i napsal v Fan Animace | romantická MLP videa najdete to až dole v postu v posledním ostavci.

OT: muj pony charakter má CM twilight a jsem něco jako twilight, zajimam se o magii stejně joko twilight a abych nezapoměl žijem tam spolu. vím víc o vesmíru než ostatni, takže bych vás mohl sestřelit z orbity. napsal jsem i povídku v jedné časti je popis mího charakteru trochu i jíných častí. tady
takže kdybi zaútočila cizí civilizace, třeba anti-bronis tak bych je bránil.

reakce na GORE a twilight
twilight, neboj já tě ochráním i tvoje... no vlastně naše kamarády. Semnou jseš v bezmeči, Nedovolím aby ti ublížili.
Já vím.FŇUK, twilight se ke mně přitulila. Je uplně neštasná co anti-bronis dělají a taky nechce věřit tomu že i bronici. To co je na webu. ano máme tam i tuhle technologii když jsem jí sebou bral do vstupu do equestrie.
mám tě rád twilight. Potom jsem jí dal pusu aby jí to trochu zlepšilo náladu
á tebe tě taky miluju. A dík.potom jsem odnesl twilight nahoru do postele. a šli jsme spát
No bezva, teť musim twilight utěšovat! je uplně vyřízená.
Dobrou miláčku.
Dobrou Blesku.[twilight je kemně přitulená s hlavou u mého krku a se slzou v očí usína, a já jí hladím dokud taky neusnu.


OT:
Proboha... nechci nikoho urážet a ničit mu sny, ale mohl bys to brát normálně. Je to jen seriál. Ti poníci ve skutečnosti neexistují, v žádné vzdálené galaxii na vzdálené planetě, prostě ne. Neexistují. Prostě je někdo vytvořil aby vydělal peníze.
To, že nemáš rád gore, je normální. Jako ostatní nemají rádi určitá jídla/seriály/postavy/r34, Ty nemáš rád gore. To ale neznamená, že ti, co ho tvoří, jsou špatní. Někdo prostě má rád pohled na krev a vnitřnosti, někdo každý den pracuje s mrtvými těly a vydělává mu to peníze. To je naprosto normální. Proč by lidé měli být špatní, když mají rádi násilí? Chápu, je hnusné někomu cpát pod nos zmasakrované poníky, ale tady to snad nikdo nedělá, je jen na Tobě, na co se budeš na internetu dívat.
Ten Tvůj příbeh s utěšováním Twilight...úplně nechápu, proč jsi ho sem dával, když k tomuhle vůbec nepatří, ale okay. Tohle je skvělý příklad. Ty nemáš rád gore-dobře. Nikdo Ti ho necpe a nenutí Tě, aby ses na to díval. Já nemám ráda waifuism, nepochopím, jak někdo může milovat animovaného poníka, ale taky Ti necpu, že jsi kvůli tomu špatný člověk, a nechávám to být, i když mě to někdy docela irituje.

Abych nebyla úplně OT, tady je jedno ne tak šílené video, ale ony TF2/MLP crossovery nejsou nikdy úplně normální.
"Well then he died or something."
Odpovědět
#34
mě šlo hlavně oto jak to stím je. zajímalo mě proč to dělaji. A taky se mi už několik krát stalo že jsem narazil na gore omilem, furt mě to vrtalo hlavou. tak jsem se zeptal. A odpovět mám. a co se tiče tý povídky reakce mě a twilight- já si dokažu představit svuj život v Equvetrii a předělám to na povídku.
Takže odpověď mám a ukončuju tenhle muj OffTopic. jestli to chcete semnou si otom popovídat tak přes soukromou spravu.

Boužel nemám co sem dat, tak se tu mějte pěkně v tomto tématu.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#35
no dúfam že toto video nič neporušuje aj keď je tam pisané že death battle  Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh

http://www.screwattack.com/shows/origina...inbow-dash
Odpovědět
#36
RD si to dala jako pán Rainbowlaugh
Odpovědět
#37
NE.
Warn udělen.
Iluzon



:'c
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#38
TROŠIČKU?!
Na konci jsem se málem p****l Rainbowlaugh
Ale hrozně mi to připomnělo tu zneklidňující a děsivou pasáž z Botaniculy- jestli jste tu hru hráli, víte, o čem je řeč Rainbowlaugh
Odpovědět
#39
Neni to ani tak sileny ci NSFW, je to spis NSFH(Not Safe To Hear).
Song zacina az na 0:19.
Live simply. Dream big. Be grateful. Give love. Laugh lots.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)