Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Road to Czequestria - dokument o vývoji CZ/SK brony srazů
#81
@Kotyz: Super, při tvorbě filmu se pro každého vždycky něco najde Pinkiesmile

@WhiteSugarCZ: After Effects budou rozhodně potřeba minimálně pro barevnou korekci (sám jsem zatím používal plugin Magic Bullet mojo) a upravení obrazu na poměr 2,35:1 Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#82
Super... poprvé v mém životě budu možná v něčem užitečný! Rainbowlaugh
Odpovědět
#83
doufám že tu někdo má dobré oko na barvy. Jak otevřu vegas/AE stanu se barvo slepím...
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
#84
Já bych mohl pomoct se scénářem a popřípadě i jako herec Pinkiesmile
Odpovědět
#85
Já bych se zapojila, ale nevím jak...Pinkiesmile
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Odpovědět
#86
Určite by som do toho išiel, len treba vedieť kedy ako a kde Rainbowlaugh ...a pravdepodobne ako kameraman, kameru k dispozícii mám (nie nejedná sa o digitálnu rúčku Rainbowlaugh)... ...prípadne strih (Premiere, AE pomenej a vo Final Cute niečo málo viem...)
Odpovědět
#87
Na film bych se určitě rád podíval. Co se týče čím bych mohl přispět, tak nejdřív mě napadlo něco se zvukem. A nebo jako kontrola všeho možného (chyb atd.) Pinkiesmile Rainbowlaugh
Odpovědět
#88
Vždycky jsem si chtěla zkusit hrát ve filmu... jo a taky dělám vynikající kafe Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#89
Kdy začíná produkce filmu? Abych věděl kolik mám času na to zdokonalit své všeobecné dovednosti Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#90
Kolik lidí se objeví na FF ? mohlo by se využít toho že tam bude dost lidí (na první pokec o filmu a seznámení)
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)