Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.69 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legends of Equestria (Equestria Online)
Ok tutorial na torrent Rainbowlaugh
Krok 1: stiahnut BitTorrent[Obrázek: torrent1_by_animscouter-d73djg5.png] Krok 2:Stiahnut LoE[Obrázek: torrent2_by_animscouter-d73dji4.png]Krok 3:Uložit torrent tam kam treba[Obrázek: torrent3_by_animscouter-d73djjl.png]Krok 4: Počkať až sa stiahne LoE [Obrázek: torrent4_by_animscouter-d73djlt.png] Krok 5: otvoriť LoE a užiť si hranie Pinkiesmile[Obrázek: torrent5_by_animscouter-d73djn8.png]
Dúfam že to pomohlo Rainbowlaugh
djpon3Moje animácie
Nimu. Nimu. Nimu.                                                                          
Odpovědět
Nechce to někdo kdo to má stahle hodit na ulož.to???
Odpovědět
OK tak to teda ja uploadnem na ulož.to (ale 64bit verziu)

Odpovědět
No nechápem prečo veď sú oficiálne torrenty a stiahnuť to je dosť jednoduché (až 3 kliky Rainbowlaugh)
djpon3Moje animácie
Nimu. Nimu. Nimu.                                                                          
Odpovědět
Máme tu prostě i také, pro které jsou počítače španělská vesnice a pro ty je uložto pořád schůdnější než stahování torrent klientu
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Pre tých, čo nemajú 64Bit Windows sťahujem aj 32Bit verziu ktorú následne tiež uploadnem na uloz.to

Odpovědět
(23.01.2014, 18:13)nooopyn Napsal(a): Pre tých, čo nemajú 64Bit Windows sťahujem aj 32Bit verziu ktorú následne tiež uploadnem na uloz.to
kdy to das na ulozto?
Odpovědět
No jako mě je jedno jestli to stahuju z torentu ale já si zakládám na dobré seedu a tohle už nikdo po tomhle výkendu nestáhne...
Odpovědět
Jak budou ty servery, to bude jen jeden mega, nebo EU, US, AU, atd..?
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
vzhľadom na rýchlosť môjho netu budú obidve súbory (32bit a 64bit) uploadované tak za 3 hodiny Ajbemused

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)