Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.69 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legends of Equestria (Equestria Online)
Prosim, byl by dobrý překlad prosím?
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
zkrácená verze. vývojářský tým bude mít panel na galaconu a 14.8 - 16.8 bude další open server víkend
Odpovědět
Jestli mi ta hra půjde, budeme si muset dát nějaký sraz Twilightsmile
Odpovědět
Jasně že jo! a aby jsme se rozeznali od ostatních tak nakonci jmena bueme mit bronies CZ/SK

omg zase o tom pišu malou organizaci a zase tam nebudu když to komp nevzvládne ale budu se snažit
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Nech v tom pokračujú, nech v tom pokračujú... Už sa neviem dočkať novej MLP hry, kde si raz možno konečne zahrám s mojim OC Pinkiehappy
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Zrovna jsem pryč, ale tam, kde je pryč je (možná) fungující wifina a 4G, takže awesome. Rainbowlaugh Srazík bude určitě!
Trollestia
Odpovědět
Jo taky použiju své OC ale bude určitě problém s hřívou
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Hoj , nevím jak vy , ale mě se na stránkách hry stále nezobrazila hra ke stažení.Servery prej mají být otevřené 14-16 července jak se píše v oznámení.

Citace:Not attending GalaCon? No problem, because from August 14-16 we're opening the servers so anyone can come online and see how Legends of Equestria has changed and improved!

Nebo jsem to jen špatně pochopil?
Odpovědět
August je srpen, ne červenec.
Odpovědět
@scalix -> fail..Trapáááás Facehoof
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)