Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pony Hry [inDev & Released]
#31
Cco si myslíte o v blízké dobĕ vycházející hře na android a iOS Welcome to Ponyville od gameloftu? Zatím to vypaxá nanejvýš zajmavĕ, mix budovatelské hry a mini her je určitĕ dobrý nápad.
Odpovědět
#32
hhhhmm zajimamne že lyde co vyrabaju tieto hry dokažu vytvoryt mutiplaier napriklad Fighting is Magic
možete odbovedat
Do you have that Hype for Fallout 4


[Footnote]
Level Up!
New Perk:
Medik
Odpovědět
#33
(04.11.2012, 23:49)Jack Napsal(a): Cco si myslíte o v blízké dobĕ vycházející hře na android a iOS Welcome to Ponyville od gameloftu? Zatím to vypaxá nanejvýš zajmavĕ, mix budovatelské hry a mini her je určitĕ dobrý nápad.

typicky casual zaner ktory sa bude drzat canon serialu ... nakolko som to nehral a kvoli platoforme ani hrat nebudem ale znie to ako zaujimava zabavka na dlhe cesty a tak. Pravdepodobne viac potesia ponici ako samotne hry v ktorych tazko cakat nieco velmi ogirinalne a vzhladom na autora hry necakam ze to bude velmi lacne.
DABASteam


Odpovědět
#34
(04.11.2012, 23:49)Jack Napsal(a): Cco si myslíte o v blízké dobĕ vycházející hře na android a iOS Welcome to Ponyville od gameloftu? Zatím to vypaxá nanejvýš zajmavĕ, mix budovatelské hry a mini her je určitĕ dobrý nápad.

Já se na to dost těším a hned co to vyjde na Androida tak to mám v mobilu... doufám že udělají i Adwarovou verzy (free) Derpytongue2

Derpytongue2 Miluji mlp. Ponies are so Best!!! Derpy is the Best of the Best!!! Derpytongue2
_______________________________________________________________

DragonsCz-DeviantArt
Odpovědět
#35
Už existuje jiná hra se stejnym názvem. Tak sem zvědavej která z nich se bude muset přejmenovat...

Tak teď sem se na to ještě jednou podíval ( http://www.fillygamez.com/2012/10/name-confusion.html ) a prej se to teda nejmenuje welcome to ponyville...

Taky vám ve firefoxu nefungujou ty tlačítka na vkládání spoilerů, odkazů a obrázků?
Odpovědět
#36
(05.11.2012, 18:22)kotyz Napsal(a): Taky vám ve firefoxu nefungujou ty tlačítka na vkládání spoilerů, odkazů a obrázků?

Ne, viz http://bronies.cz/Vlakno-Pripominky-a-na...5#pid59595 Pinkiesmile
Odpovědět
#37
(05.11.2012, 18:05)DragonsCz Napsal(a):
(04.11.2012, 23:49)Jack Napsal(a): Cco si myslíte o v blízké dobĕ vycházející hře na android a iOS Welcome to Ponyville od gameloftu? Zatím to vypaxá nanejvýš zajmavĕ, mix budovatelské hry a mini her je určitĕ dobrý nápad.

Já se na to dost těším a hned co to vyjde na Androida tak to mám v mobilu... doufám že udělají i Adwarovou verzy (free) Derpytongue2
samotna hra bude free a bude to "pay2win" (nebo spis pay2savetime) model - za realny penize si muzes kupovat hvezdicky (a mozna i zlataky), za ktery muzes kupovat driv veci nebo okamzite dokoncit staveni nejaky budovy
Odpovědět
#38
(05.11.2012, 20:43)Strainer Napsal(a):
(05.11.2012, 18:05)DragonsCz Napsal(a):
(04.11.2012, 23:49)Jack Napsal(a): Cco si myslíte o v blízké dobĕ vycházející hře na android a iOS Welcome to Ponyville od gameloftu? Zatím to vypaxá nanejvýš zajmavĕ, mix budovatelské hry a mini her je určitĕ dobrý nápad.

Já se na to dost těším a hned co to vyjde na Androida tak to mám v mobilu... doufám že udělají i Adwarovou verzy (free) Derpytongue2
samotna hra bude free a bude to "pay2win" (nebo spis pay2savetime) model - za realny penize si muzes kupovat hvezdicky (a mozna i zlataky), za ktery muzes kupovat driv veci nebo okamzite dokoncit staveni nejaky budovy

To bude naprd ale to mě neodradi ja si proste udelam svuj ponyvill a budu happy Rainbowlaugh

Derpytongue2 Miluji mlp. Ponies are so Best!!! Derpy is the Best of the Best!!! Derpytongue2
_______________________________________________________________

DragonsCz-DeviantArt
Odpovědět
#39
ty hry nejsou spatne Twilightsmile
Odpovědět
#40
Konečně hra s vrháním Cadence Rainbowlaugh
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2012/3...5l2sca.swf
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)