Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STEAM a vy
kosay: aspoň 3x? Snad "jen 3x". Já HL 2 dohrál víc, než 20x, každou epizodu víc, než 7x a na EP3 se už taky strašně těšim, ale nikdo neví, kdy nebo jestli bude. To je jako nějaká telenovela, kterou v půlce utnou a tak nevim, jak to dopadne Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
G-Phys:
Dle Sysspec je to Ati Radeon X1650 Series (ano, je to šunka, ale co bys chtěl za 1500 celý počítač z druhé ruky i s monitorem, repráky a klávesnicí Rainbowlaugh)

niemand:
Já mám asi nějaký vnitřní problém, protože se Half-Life bojím hrát Rainbowlaugh Jsem se ve dvojce dostal nejdál do Ravenholmu, odtamtud jsem se už dva roky nevyhrabal :/
Je zvláštní, že třeba L4D/L4D2 mi nedělá žádné problémy.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Moje Ge-Force 405 mě stála jen 250,-Kč i s poštovným na Aukru Rainbowlaugh

a k HL3 nebo ep3 něco málo máme:
Odpovědět
(10.05.2013, 14:59)8B3CE273 Napsal(a): Dokonce je prej L4D2 na linux víc optimalizovaný než na windows, takže běží o něco líp

Bo je dělán pod OpenGL a né DirectX Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(10.05.2013, 15:23)Fun1k Napsal(a): niemand:
Já mám asi nějaký vnitřní problém, protože se Half-Life bojím hrát Rainbowlaugh Jsem se ve dvojce dostal nejdál do Ravenholmu, odtamtud jsem se už dva roky nevyhrabal :/
Je zvláštní, že třeba L4D/L4D2 mi nedělá žádné problémy.

Ravenholm byl pro mě poprvé taky strašný problém. Abych byl upřímný, tak i když mám hru prošlou opravdu víc, jak 20x a přesně vím, kde na mě co vyskočí, kde je kdo schovaný a kde se co stane, stejně se tam bojim, stejně se leknu a stejně cítím strašné napětí pokaždé, co touto částí procházím Rainbowlaugh

U her celkově mám strach, pokud jde o lekačky. Amnesii jsem hrál 5 minut a málem mě kleplo (přitom jsem ani na nikoho nenarazil), FEAR - dohrál jsem ho do části, kde byli ti neviditelní *nevim co*, tam to bylo už moc, musel jsem to smazat, HL mod Nightmare House 2 mě taky málem připravil o zdraví, asi po 4 minutách, dřív jsem se bál i u Tomb Raidera (2 / 3 / 4) Rainbowlaugh I když Metro 2033 jsem dohrál Rainbowdetermined2

Ale určitě ten Ravenholm zkus projít, je to super hra Pinkiesmile
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Mne sa strašne ako hororová hra páči Call of the Cthulhu: Dark Corners of the earth a Alan Wake. Má to dobrú ťaživú atmosféru. Najviac som sa ale svojho času bál pri Doom 3-ke, tam sa človek ozaj zľakol, ale príbeh a bol poslabší, hoci atmosféra na tú dobu a v tom veku kedy som to hral bola pre mňa dokonalá.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
Bych potřeboval, aby u mě někdo seděl a povzbuzoval mě Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Fun1k: stačila by ti plyšová Pinkamena? Pinkiecrazy
Odpovědět
To by asi nepomohlo. Twilightoops
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Garry's mod se pomalu, ale jistě blíží na linux Pinkiehappy http://steamcommunity.com/app/221410/dis...607311764/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)