Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
StarCraft 4 ever!!! 10/10!!!
Odpovědět
Kerrigan je frajerka Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jeste Tychus a je z toho execution sceneRainbowlaugh
Odpovědět
Discordiane...děsíš mě, respektive mi děláś starosti.
Odpovědět
Promiň Punkie. Jen...Internetová persona může taky klamat. Doufám že nebudeš moc zklamaný jestli mě někdy uvidíš IRL.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Doufám že se někdy setkáme Twilightsmile i kdyby tvoje vystupovábí naživo bylo úplně jiný než tady, máš u mě pivo Raritywink (jestli splnim všechny pozvání na pivo/brko co sem tu rozdal, tak se nedoplatim Rainbowlaugh )
Odpovědět
To tě spíš zavřou za držení a prodej Rainbowlaugh

no anyway, zpátky k avatarům
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
No tohle je mnohem lepší Twilightsmile
akorát na mobilu nepoznám, jestli to neni gif.
Odpovědět
Ne, gif to není. To jsem si dneska tak čmáral. Tribut princezně Twilicorně
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(14.02.2013, 22:42)monicagranger Napsal(a): A jakej je v tom rozdíl? Pouč mě. Rainbowlaugh

#HATS are for mann #SWAG is for fags
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)