Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Eeyup... Stoned edition ti už skončila? Twilightsmile Inak naozaj pekné, vidno, že aj aj Pinkamena má city.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Stoner edice se ještě vrátí, na řadě jsou v tomto pořadí: RD, AJ a TS
Odpovědět
Prečo nie rovno celá Mane 6?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
To až na závěr. Ale Pinkamena s Octavií si tam teď nějakou dobu zůstanou Raritywink
Odpovědět
Krásné holky Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
pěkný fialový avatar. snadno rozeznatelný, čitelný ale na mne moc tmavý
Odpovědět
asi jo... Valentýn byl pošmourný a jak to tak vypadá tak můj monitor u desktopu má nějak světlejší podání barev. Když jsem to kreslil tak to vypadalo krapet jinak
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Dumbass_CZ Rainbowkiss
Baterka: Dafuq?

Mrkev, mrkev everywhere! (Seno ale taky chutnalo výborně. Jen než ho lidskej chrup rozžvejkal...)
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Discordian: Jojo. Já to mám zas naopak. U mě pěkné, barvy tak, jak maj být ... jinde to vypaluje oči, jak je to světlé Rainbowlaugh Ale za to, že to je tvá tvorba, a velmi povedená máš plný počet okurek.

Xeelee: Angleík jo ? Rainbowkiss
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Discordian: Príjemná zmena od GIF avatarov (boli fajn), zaujímavé farebné spracovanie.
Xeelee: Zeleninou ku zdraviu! Rainbowlaugh Kde to bolo fotené?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)