Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Hmmm awesome derpy, clamsy.

Odesláno z mého mobilu Pony Erricsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
Odpovědět
Derpy, the leader of nation of DERP! All hail the great DERP!
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Rainbow-Revenge: BRZDI! :d
Fingusa: Zaujímavé, OC?
Treach: All hail our Muffin Queen!
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Detective Fluttershy, mám svoje zvířata všude a vidí všechno. (Ano moje OC, avatar udělanej od MaoOokaneko tady z fora.)
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Eyeup.Twilightsmile
Odpovědět
Když vy máte furt jedno a to samé Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Mao poznám (hoci nie osobne), má talent...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Já jí snad poznám taky, až pojedu do brna ... pokud nebude mít Fingu nic proti Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Je slavná tak to beru tak jak je.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Musím zaťukat, že je to nejnadanější vlčí kreslítko, které jsem kdy viděl na foru v tomto a v minulém životě Pinkiesmile

Odesláno z mého mobilu Pony Erricsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)