Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
No more party pony? Rainbowlaugh
Odpovědět
Party Pony furt platí Rainbowlaugh To se s headbangerem nevylučuje, naopak to de dohromady Rainbowlaugh
Ale tvůj titul je úžasnej Rainbowlaugh Bych se tě bál
Odpovědět
Díky, mám pro to definici Rainbowlaugh
Badass- odvozeno od švédského lets´playra Robbaze, což navazuje na mou zálibu ve Vikinzích, Švédsku a taky to říká že jsem letsplayer.
Amazing- Není co dodat, snad jen to, že jsem extrémně univerzální Rainbowlaugh
Sniper- navazuje na to že hraji airsoft, budu se ucházet o místo odstřelovače v armádě ČR atp.
Ninja- Kdysi jsem se zajímal o Ninjutsu, samuraje a takové věci, nyní se věnuji bojovým uměním a sportům. Mím moc rád plížení, maskování a vše kolem toho, což navazuje na Sniper.
Pinkiecrazy
Odpovědět
Nice... Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Dobré someone Pinkiesmile
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Ten som mal na mobile Geeshta :d
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Nasj luna Ajsmug
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Bluepiece: já myslel že badass znamená něco ve smyslu hustý, epický, drsnácký nebo tak
Someone: drzim palce
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Najs Fidel
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Kde leží Sharingan?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)