Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Skvela Luna ^^ Rainbowlaugh
Odpovědět
Vlku hustej Twilightsmile dubstep Rainbowlaugh
Můj podpis je část textu pisničky unshakeable od Celldwellera
Odpovědět
Tak abych to pochopil, poslech sem si song. Velice zajímavé! A inspiroval si mě k tomu že si tam taky vlípnu song, tentokrát od Enter Shikari - Gandhi Mate, Gandhi
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Naruto mi bohužel moc neříká, ale pokud si pamatuju dobře tak Sharingan je taková ta cool věcička v oku Rainbowlaugh A to se mi líbilo obvzlášt když to měl kamarád jako čočky!
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
(22.02.2013, 19:51)someone Napsal(a): Můj poník. Má klisna. Jsi má... Pinkiehappy

(11.02.2013, 13:24)someone Napsal(a): asi by nebyla ráda, kdyby jsi ji vlastnil. Kdyby byla jen tvá. Není to majetek. Je to Fluttershy. Živá bytost. Twilightsmile

Rainbowderp
Odpovědět
Geeshta: dík no to s tim dupstepem to mám z jednoho videa od smoshe a tahle část se mi líbila tak mě napadlo proč to tam nedat a super písnička ted jí poslouchám
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Ta fs je okoulujícně roztomilá....Heart

Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
Odpovědět
Strainer: proto je to v azbuce Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Takže translator styel!A je to nádhera :')
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Rainbow: Vypadá, jako by něco nepochopila Rainbowlaugh
Geeshta: Proč Koblížci? Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: