Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
who needs ship Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Ps Vita? Celestia help me....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Fluttershy high as fuck having hooves and shit Rainbowlaugh
Odpovědět
What have you wrote?
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Oh buck this ponypoo. It wasn't real and even if it was, she was under mind control spell
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Gasmask? I guess she flooded the room with laughing gas, right?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Somíku pro změnu zase Pinkie Pie avatar Pinkiehappy
Ale kouká tam nějak smutně.
Odpovědět
Ponies with bongs? I'm in! Pinkiehappy
Odpovědět
Koblížku tys tu nebyl na mojí první sérii? Rainbowlaugh Pinkie Pie - Fluttershy - Rarity? Rainbowlaugh škoda
Jinak nevim jestli sem tvojí Tiu už hodnotil, ale moc se mi to líbí. Nejlepší bylo o pár stránek zpátky, když sem na mobilu, kde se nehejbou gify, viděl jak na sebe civí tvoje Tia s Lampičky Lunou Rainbowlaugh
Odpovědět
Geeshta: Neviděl jsem vol. 1 Rainbowlaugh Ale rád bych se přidal k vol. 2 A Lampiččinu Lunu a moji Tiu nad sebou jsem viděl Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)